Eurowizja Junior 2021 - kontrowersyjni reprezentanci Kazachstanu. Internauci oburzeni wyborem

2021-11-25 11:42
Eurowizja publiczność
Autor: Flick.com/David Jones (CC BY 2.0)

Eurowizja Junior 2021 już wywołuje wiele emocji wśród fanów konkursu. Już w grudniu utalentowana młodzież pojedzie do Paryża aby walczyć o trofeum dla swojego kraju. Wszystkie państwa zaprezentowały już piosenki, które będą ich reprezentować. Wybór Kazachstanu wywołał jednak wiele skrajnych emocji. Dlaczego?

Eurowizja Junior 2021 - kontrowersyjni reprezentanci Kazachstanu. Internauci oburzeni wyborem. Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami. W naszym kraju konkurs wywołuje wiele emocji, ponieważ ponownie jesteśmy w gronie faworytów. Polacy mocno wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids, czyli Sary James. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Znamy już wszystkie piosenki tegorocznej stawki konkursowej i nie obyło się bez kontrowersji. Wywołała je propozycja z Kazachstanu. Co wydarzyło się na tamtejszych preselekcjach?

Eurowizja Junior 2021 - Polska znów wygra!? Sara James wśród faworytów konkursu!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - Kazachstan

Kazachstan po raz kolejny zdecydował się wybrać kandydaturę w otwartych preselekcjach telewizyjnych. Doszło tam jednak do pewnego problemu. Po zliczeniu głosów okazało się, że doszło do remisu. Alinur Hazmin i Beknur Żunibekuły uzyskali po 30,5% głosów. Tym samym jurorzy zdecydowali, że do Paryża pojadą obaj chłopcy, ale zaśpiewają piosenkę tego pierwszego. Decyzja ta spotkała się z ogromną krytyką ze strony fanów Eurowizji i zaczęto oskarżać telewizję z Kazachstanu o ustawkę. Dlaczego? Beknur Żunibekuły był kandydatem, który wywoływał najwięcej emocji spośród stawki. Chłopiec jest niepełnosprawny i zastanawiano się, jak poradzi sobie na scenie. Jego występ na żywo był jednak szeroko krytykowany ze względu na słaby wokal. Czy Kazachstan chce zwrócić na siebie uwagę wysyłając go na Eurowizję Junior? Tak uważa grono fanów Eurowizji.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze