Eurowizja Junior 2020 - o której Polska? Kiedy wystąpi Ala Tracz?

2020-11-29 8:35 MK
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Na to wydarzenie czekali wszyscy fani Konkursu Piosenki Eurowizji! Już niebawem Ala Tracz zaprezentuje się na eurowizyjnej scenie, gdzie wykona swój hit I'll Be Standing. O której godzinie możemy spodziewać się występu naszej reprezentantki? Kiedy najlepiej włączyć telewizor lub stream? Podpowiadamy na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - o której występ Ali Tracz? Ten informacji poszukuje coraz więcej osób, które nie chcą przegapić występu naszej reprezentantki. Dzięki zwycięstwu w Szansie na Sukces Ala Tracz otrzymała możliwość reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, który po raz kolejny odbywać się będzie w Polsce. Tym razem, ze względu na pandemię koronawirusa i stale zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, poszczególni reprezentanci nie pojawią się na eurowizyjnej scenie w Warszawie. Ich występy zostały wcześniej nagrane, a już w niedzielę zostaną po raz pierwszy wyświetlone.

Wielu internautów już teraz poszukuje informacji, o której Ala Tracz zaprezentuje się na scenie ze swoim singlem I'll Be Standing, za którego produkcję i tekst odpowiadają Gromee wraz z żoną Sarą Chmiel. O której najlepiej włączyć transmisję Konkursu Piosenki Eurowizji 2020, by nie przegapić występu Polki?

Eurowizja Junior 2020 - o której Ala Tracz?

Tegoroczna odsłona Eurowizji Junior wystartuje o godzinie 17:00. Jako że Ala Tracz ma się zaprezentować jako szósta, zalecamy włączenie telewizorów około godziny 17:30.

W tym roku o zwycięstwo będzie walczyć dwunastu wykonawców. Przypominamy, że głosowanie trwa od piątku. Polacy mogą głosować na Alę Tracz. Szczegóły w linku zamieszczonym poniżej.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze