Eurowizja Junior 2020 – głosowanie online [KIEDY, DZIEŃ, GODZINA, JAK GŁOSOWAĆ]

Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Eurowizja Junior 2020 już za kilka dni. O zwycięstwo zawalczy łącznie dwunastu wokalistów, w tym reprezentująca nasz kraj Ala Tracz. Poza głosami jurorów, znaczenie będą miały także te oddane przez internautów. Głosowanie startuje na kilka dni przed konkursem. Kiedy dokładnie? O której godzinie? Jak głosować? Sprawdź na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 głosowanie - kiedy i o której godzinie?
  2. Eurowizja Junior 2020 - jak głosować?

Eurowizja Junior 2020: głosowanie - kiedy, o której godzinie i gdzie? Najważniejsze informacje o tym, jak głosować podczas Eurowizji Junior znajdziecie w tym artykule. Cieszący się wielką popularnością na całym świecie Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci po raz kolejny odbędzie się w Polsce. To zasługa Viki Gabor, która w zeszłym roku wywalczyła zwycięstwo dla naszego kraju, brawurowo wykonując swój wielki hit Superhero. W tym roku, ze względu na okoliczności, finał imprezy nie odbędzie się w pełni na żywo. Uczestnicy nagrali swoje występy, a my zobaczymy je już w niedzielę, 29 listopada. Tego dnia dowiemy się też, czy reprezentująca nas Ala Tracz powtórzyła sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor. Młoda wokalistka startuje z utworem I'll Be Standing, który skomponował dla niej Gromee i dzięki któremu zwyciężyła w Szansie na Sukces. Wszystko zależy od was! Głosowanie na Eurowizję Junior rusza jednak znacznie wcześniej przed wielkim finałem. Poniżej wszystkie szczegóły.

Eurowizja Junior 2020 głosowanie - kiedy i o której godzinie?

Głosowanie online na Eurowizji Junior podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy z nich startuje już w piątek, 27 listopada, o godzinie 20:00 i potrwa do niedzieli, 29 listopada, do godziny 16:59. Drugi etap rozpocznie się po zaprezentowaniu wszystkich występów. Wówczas internauci będą mieli zaledwie 15 minut na wybranie swojej ulubionej trójki.

Eurowizja Junior 2020 - jak głosować?

Aby oddać ważny głos, należy wejść na oficjalną stronę internetową Konkursu Piosenki Eurowizji: https://vote.junioreurovision.tv/jesc i obejrzeć skrót wszystkich występów na Eurowizji Junior 2020. Następnie każdy użytkownik musi oddać swoje głosy na trzech różnych reprezentantów. Co ważne, Polacy mogą głosować na Alę Tracz. Ostatnim etapem jest wciśnięcie przycisku Potwierdź.

Ważne jest również to, że z jednego urządzenia można zagłosować jedynie dwa razy - raz w trakcie trwania pierwszego etapu i raz w trakcie drugiego.

Najnowsze