Eurowizja Junior 2019 - ZDJĘCIA z ceremonii otwarcia! Co się działo w Katowicach?

2019-11-19 9:37
Roksana Węgiel i uczestnicy EJ19
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior to wyjątkowy, międzynarodowy konkurs piosenki dla dzieci. Dzięki spektakularnemu występowi Roksany Węgiel, która w 2018 roku wygrała konkurs, tegoroczna edycja odbędzie się w Polsce. Miastem, które ugości młodych wykonawców, ich rodziny, przyjaciół i oczywiście fanów są Gliwice. Ceremonia otwarcia miała miejsce 18 listopada. Co się działo? Zobaczcie galerię zdjęć na ESKA.pl!

Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku, czyli Eurowizja Junior 2019 odbędzie się już w niedzielę 24 listopada. W poniedziałek poprzedzający ten ważny dzień odbyła się specjalna ceremonia otwarcia. Do Polski przyjechali już wszyscy uczestnicy konkursu. Jak wiadomo, Wiktoria Gabor będzie reprezentować nasz kraj podczas tegorocznego konkursu. Będzie jednak miała sporą konkurencję. Wśród faworytów konkursu są między innymi reprezentantka Francji Carla i Melania Garcia z Hiszpanii. Wielu uczestników podobnie jak Viki, porusza w swoich piosenkach temat ochrony środowiska. 18 listopada po raz pierwszy zobaczyliśmy wszystkich uczestników wspólnie na scenie. Dzieciaki wykonały wspólny utwór przewodni Eurowizji Junior 2019 i zaprezentowały się przed widzami z całego świata. Była to emocjonująca chwila nie tylko dla uczestników! Wydarzenie towarzyszyły również niezwykłe koncerty popularnych muzyków. Co działo się 18.11.2019 w Teatrze Śląskim w Katowicach podczas ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2019? Specjalnie dla was przygotowaliśmy galerię zdjęć z tych niezwykłych chwil!

Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia [ZDJĘCIA]

Jesteście ciekawi, co działo się 18 listopada w Teatrze Śląskim w Katowicach podczas ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2019? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z wydarzenia! W czasie uroczystości wystąpili między innymi Roksana Węgiel i 4Dreamers! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze