Eurowizja Junior 2019: piosenka Share The Joy gotowa! Gromee autorem utworu przewodniego!

2019-10-11 15:24 MK
Gromee
Autor: Damian KLAMKA/East News

Eurowizja Junior 2019 to temat, który rozgrzewa wiele osób w naszym kraju. Już niebawem Polska, po raz pierwszy w historii, stanie się gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest hasło Share The Joy. Oficjalnie wiadomo już, że to właśnie popularny DJ Gromee stworzył główny numer wydarzenia. Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - piosenka Share The Joy z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom tego muzycznego święta. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się już 24 listopada w Gliwicach. Na specjalnie wybudowanej scenie zaprezentuje się łącznie 19 młodych twórców z całej Europy, w tym polska reprezentantka - Wiktoria Gabor z przebojowym kawałkiem Superhero. Nie zabraknie też występu ubiegłorocznej zwyciężczyni, czyli Roksany Węgiel. Kolejną z niespodzianek, jaką Polacy przygotowali w związku z możliwością zorganizowania całej imprezy, jest utwór Share The Joy.

Gromee - Share The Joy

Stworzenie utworu przewodniego do takiego konkursu, jakim jest Eurowizja Junior, to nie lada wyzwanie. Utwór musi przede wszystkim wpadać w ucho. Wiadomo już, że to właśnie Gromee podjął się stworzenia kawałka Share The Joy. Muzyk poinformował o tym w swoich mediach społecznościowych. - Kochani, jest mi niezmiernie miło poinformować Was że w tym roku jestem odpowiedzialny za oprawę muzyczną Eurowizji Junior która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. Od kilku tygodni w studiu powstają ciekawe rzeczy, powstał już główny utwór tej edycji – Share The Joy. Więcej informacji wkrótce! - napisał.

Gromee - Eurowizja

Andrzej Gromala sam ma już doświadczenie na eurowizyjnej scenie. W 2018 roku, wygrał on polskie preselekcje i dostał możliwość reprezentowania naszego kraju z piosenką Light Me Up. Niestety, producentowi nie udało się zakwalifikować do finału na żywo. Kawałek odniósł jednak sukces na listach przebojów w całej Europie.

Najnowsze