Eurowizja Junior 2019 - GŁOSOWANIE ONLINE. Jak i kiedy oddać głos?

2019-11-24 17:41 RW
Eurowizja Junior 2019 - GŁOSOWANIE ONLINE. Jak i kiedy oddać głos?
Autor: Lukasz Kalinowski/East News Eurowizja Junior 2019 - GŁOSOWANIE ONLINE. Jak i kiedy oddać głos?

Eurowizja Junior 2019 to łącznie występy 19. uczestników. Wszystko rozpocznie Jordan Anthony, czyli reprezentant Australii a zakończy Darija Vračević z Serbii. Polskę reprezentuje Viki Gabor, na którą - co ważne - MOŻNA głosować z Polski! Jak i kiedy to uczynić? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2019 - głosowanie online to opcja, z której można skorzystać przy wsparciu swojego faworyta. To nie tajemnica, a wręcz ważna informacja: Polacy mogą głosować na Polskę! Dlatego też przybliżamy wam szczegóły dotyczące tego, jak głosować online na Viki Gabor. W najbliższą niedzielę, 24 listopada, w Arenie w Gliwicach odbędzie się finał Eurowizji Junior. Viki Gabor reprezentuje Polskę z piosenką Superhero. W przeciwieństwie do "dużej" Eurowizji, Polacy mogą głosować na swojego uczestnika. Głosowanie odbywa się przez internet.

Eurowizja Junior 2019 - jak głosować online?

Głosowanie na swojego faworyta można zacząć już od 22 listopada, aż do końca wielkiego finału - 24 listopada. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie junioreurovision.tv/voting - tam też dostępne będą skróty występów, na które będzie można głosować.

Najnowsze