Eurowizja

i

Autor: OLI SCARFF/AFP/East News

Eurowizja 2024

Eurowizja 2024 - wybrano wymarzonego reprezentanta Polski. Dobrze go znacie!

2024-01-11 8:39

Plotki dotyczące tego, kto będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji 2024 nieustannie rozgrzewają fanów konkursu. Wiele osób sugeruje, że najprawdopodobniej na wielkiej scenie zobaczymy w tym roku Janna lub Marcina Maciejczaka. Nic jednak nie jest jeszcze potwierdzone. Wiemy za to, których wokalistów najbardziej Polacy chcieliby zobaczyć na scenie w Malmo. Tuż po sylwestrowej nocy sporo w tym temacie się zmieniło!

Choć do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji zostało jeszcze sporo czasu, to pojawiają się już pierwsze spekulacje i plotki dotyczące tego, kto będzie reprezentował nasz kraj. Polskie preselekcje, które odbyły się rok temu wywołały ogromne poruszenie i emocje. Czy tym razem będzie podobnie? Eurowizja 2024 odbędzie się w Malmo. Reprezentanci kilkudziesięciu krajów przylecą do Szwecji, by 7, 9 i 11 maja stanąć na wielkiej scenie i zrobić show. Jak myślicie, kogo nas rodacy najbardziej chcieliby wysłać na konkurs? Wszystko jest już jasne. Znamy wymarzonych kandydatów!

Marcin Maciejczak gotowy na Eurowizję, ale nie na dorosłość

Eurowizja 2024 - kto z Polski?

Spekulacji na temat udziału konkretnych gwiazd w eliminacjach krajowych pojawia się coraz więcej, jednak na oficjalne ogłoszenia musimy jeszcze trochę poczekać. Nie wiadomo również, czy w nadchodzącej edycji odbędą się publiczne preselekcje, czy reprezentant zostanie wybrany poprzez wybór wewnętrzny.Coraz więcej mówi się jednak o tym, że najbardziej prawdopodobną jest opcja numer jeden. Pierwsze informacje dotyczące naszego reprezentanta sugerują, że na konkurs mogłaby polecieć Edyta Górniak, która 30 lat temu zapewniła Polsce najwyższe dotychczas miejsce. Wiele osób sugeruje również, że świetnie sprawdzi się Justyna Steczkowska, która brała już udział w konkursie w 1995 roku. Szczególnie, że jej najnowszy utwór "Witch-er Tarohoro" wywołał niesamowicie pozytywne emocje podczas Sylwestra z Dwójką. Fani divy niemal jednogłośnie uważają, że to właśnie ona powinna wystąpić na scenie w Malmo. Co ciekawe, Justyna zapowiedziała, że planuje ponownie wziąć udział w konkursie i poprosiła, by trzymać za nią kciuki.

Eurowizja 2024 - wymarzony kandydat

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów konkursu, Portal Dziennik Eurowizyjny zorganizował plebiscyt na wymarzonego kandydata. Wynik z pewnością nie będzie dla Was zaskakujący. W konkursie brało udział 10 kandydatów, jednak do ścisłego finału przeszła jedynie piątka tych, którzy według fanów Eurowizji mieliby największe szanse zachwycić publiczność w Malmo. Według internautów są nimi: Ralph Kamiński, Natasza Urbańska, Oskar Cyms, Dominik Dudek oraz Sanah. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Jan Rozmanowski, czyli Jann, i to właśnie on jest wymarzonym reprezentantem fanów Eurowizji.

Listen on Spreaker.