Marcin Maciejczak

i

Autor: YouTube.com/Marcin Maciejczak (screen) Marcin Maciejczak pojedzie na Eurowizję 2024?

Gwiazdy

Eurowizja 2024 - to ON będzie reprezentował Polskę? Pierwszy oficjalny kandydat!

2023-09-22 16:18

Na Eurowizję 2024 musimy jeszcze sporo poczekać, ale znamy już pierwszego potencjalnego reprezentanta naszego kraju. Kto będzie następcą Blanki? Okazuje się, że nad swoją kandydaturą pracuje młody wokalista, którego widzowie Telewizji Polskiej już doskonale znają. O jego możliwym wyjeździe na Eurowizję mówiono już rok temu. O kim mowa?

Eurowizja 2024 z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród widzów i internautów. Po szeroko komentowanym udziale Blanki wiele osób chce wiedzieć, kto będzie kolejnym reprezentantem Polski. Na razie nie wiemy jeszcze, jak zostanie wybrany kandydat Telewizji Polskiej. Powrót publicznych preselekcji jest możliwy, ale fani konkursu spekulują, że po tegorocznych kontrowersjach nadawca może postawić na wybór wewnętrzny. Choć sprawa wyboru jest jeszcze niejasna, znamy już pierwszego chętnego. Mowa o zwycięzcy trzeciej edycji The Voice Kids - Marcinie Maciejczaku! 17-letni wokalista już w 2023 deklarował chęć udziału, ale ostatecznie nie wysłał swojego zgłoszenia. Teraz wie na pewno, że zawalczy o wyjazd na Eurowizję 2024. Szykuje już piosenkę!

Marcin Maciejczak o życiowej przemianie, EP hypno i Eurowizji

Eurowizja 2024 - Marcin Maciejczak reprezentantem Polski?

Marcin Maciejczak o swojej kandydaturze na Eurowizję 2024 poinformował w oficjalnym komunikacie w swoich mediach społecznościowych. - Od dłuższego czasu z różnymi twórcami przygotowuję piosenki na ten konkurs. Dlaczego tak? Bo uważam, że to wielka odpowiedzialność i że nie można się zgłosić z przypadkową propozycją. Wiem już, że mamy takie piosenki, z których będę dumny, ale tę konkretną wybierzemy dopiero, jak zamkniemy wszystkie prace - czytamy w poście. - Jeśli przyjmiecie propozycję mojego udziału i piosenka się Wam spodoba, to obiecuję, że zrobię wszystko, żebyśmy cieszyli się tym występem przez lata - dodaje Marcin.

Sonda
Czy Marcin Maciejczak byłby dobrym reprezentantem Polski na Eurowizji 2024?

Eurowizja 2024 - kiedy i gdzie?

68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzię w Malmö w obiekcie sportowo-widowiskowym Malmö Arena! Półfinały zorganizowane zostaną 7 i 9 maja 2024. Zwycięzcę poznamy podczas wielkiego finału 11.05.2024. Wydarzenie trafi do Szwecji z powodu tegorocznej wygranej Loreen z piosenką Tattoo.