Eurowizja 2022 - Polska. Pierwsza próba

i

Autor: Nathan Reinds / eurovision.tv Pierwsza próba Polski na Eurowizji 2022.

Eurowizja 2022 - na którym miejscu Polska? Ile punktów dostał Ochman?

2022-05-15 0:42

Wyniki Eurowizji 2022 to gorący temat. Czy okażą się zaskakujące? Na którym miejscu uplasuje się Polska? Wszyscy wierzą, że Krystian Ochman otrzyma wysokie noty zarówno od jurorów, jak i publiczności. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu 66. Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie.

Finał Eurowizji 2022 interesuje miliony osób na całym świecie. Konkurs Piosenki Eurowizji cieszy się niesłabnącą popularnością, a każdą z jego edycji oglądają setki milionów ludzi. Najważniejszym momentem wydarzenia jest oczywiście ogłoszenie wyników. Po ponad pięciu latach w tym roku także Polacy będą mogli liczyć na prawdziwe emocje, a to wszystko za sprawą wielkiego sukcesu Krystiana Ochmana. Wokaliście udało się awansować do finału Eurowizji. Występ polskiego reprezentanta w drugim półfinale został doskonale oceniony zarówno przez publiczność, która nagrodziła go gromkimi brawami, jak również internautów, którzy pozostawili słowa wsparcia pod zamieszczonym na oficjalnym kanale Eurowizji na YouTubie występem. Zdaniem wielu Krystian Ochman ma realne szanse na zajęcie jednej z najwyższych pozycji w historii Polski, a nawet na wygranie konkursu. Czy tak się stanie? Sprawdźcie wyniki Eurowizji 2022 już teraz.

Tata Krystiana Ochmana jest ZNANĄ gwiazdą! Mało kto o tym wiedział!

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?

Eurowizja 2022 - na którym miejscu Polska?

Miejsce Polski na Eurowizji zastanawia wszystkich. Czy Krystian Ochman zajął najwyższą od lat pozycję? A może wygrał? Wyniki Eurowizji 2022 poznaliśmy około godziny 00:40. 

POLSKA NA EUROWIZJI 2022 ZAJĘŁA 12. MIEJSCE

Eurowizja 2022 Ochman - ile punktów dostał?

Krystian Ochman może liczyć na wsparcie fanów, a to na pewno przełoży się na otrzymane punkty. Oficjalną tabelę przedstawimy po odczytaniu wyników głosowania telewidzów. Bądźcie z nami.

  • 46 PUNKTÓW DLA POLSKI OD JURORÓW
  • 105 PUNKTÓW OD WIDZÓW 
  • 151 PUNKTÓW W SUMIE
EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie

Kim są tancerki Krystiana Ochmana?

Posłuchaj podcastu i poznaj dziewczyny z grupy VOLT!

Listen to "To z nimi Krystian Ochman wystąpił na Eurowizji. Poznajcie tancerki z grupy VOLT!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE