Eurowizja 2022 - Szwajcaria. Pierwsza próba

i

Autor: Eurovision.tv Pierwsza próba Szwajcarii na Eurowizji 2022.

Eurowizja 2022 - kraje, które zdobyły zero punktów od widzów w ostatnich latach

2022-05-17 16:32

Eurowizja 2022 dobiegła końca i przyszedł czas na analizę wyników. Jak zawsze, nie zabrakło niespodzianek. Jedni mogli cieszyć się ze spektakularnych wyników, a inni musieli przyjąć niespodziewaną porażkę. W ostatnich latach coraz częściej niektóre kraje dostają 0 punktów. Kto to był? Przypominamy największe porażki Eurowizji.

Eurowizja 2022 - znamy już wyniki tegorocznego konkursu. Ukraina wygrała zdobywając od widzów aż 439 punktów na 468 możliwych. To najwyższy wynik w historii tak zwanego televotingu. Jednak nie jest to jedyny kraj, który może pochwalić się spektakularnym wynikiem. Ponad 200 punków od publiczności dostały też Mołdawia, Hiszpania i Serbia. Krystian Ochman z Polski dostał w głosowaniu widzów 105 punktów, co także jest bardzo dobrym wynikiem. Niestety, nie wszyscy mieli powody do radości. Podczas sobotniego finału jeden z uczestników dostał 0 punktów. Był to Marius Bear, który reprezentował Szwajcarię. Takich przypadków w ostatnich latach było jednak więcej. Kogo jeszcze nie docenili widzowie konkursu?

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman nie wygrał Eurowizji, ale i tak wygrał wiele. Oto osiągnięcia, które zawdzięcza konkursowi

EUROWIZJA - vlog nr 4

Eurowizja - zero punktów od widzów

Informacja o braku punktów od publiczności to prawdopodobnie najgorsze, co może usłyszeć uczestnik Eurowizji. Za udziałem w konkursie stoją miesiące ciężkiej pracy. Choć wygrać może tylko jeden, każdy liczy na choć drobne wyróżnienie. Niestety, system głosowania jest brutalny. Kto w ostatnich latach dostał 0 punktów od publiczności? Sprawdź w galerii poniżej: