Eurowizja 2021 - reprezentantka San Marino w Polsce. Wystąpi w programie TVP

2021-04-07 10:48
Senhit San Marino
Autor: Youtube.com/Eurovision Song Contest

Eurowizja 2021 będzie wyjątkowym wydarzeniem. Po roku przerwy europejscy artyści staną na wspólnej scenie, aby zawalczyć o trofeum. Tymczasem gwiazdy jeżdżą po całej Europie, aby walczyć o głosy. Do Polski przyjechała reprezentantka San Marino, która swoją piosenkę promować będzie w popularnym programie Telewizji Polskiej.

Eurowizja zawsze wywołuje wiele emocji. Tak dzieje się nie tylko w Polsce, ale we wszystkich państwach biorących udział w konkursie. Każdy chce, aby jego kraj zdobył jak najwyższe miejsce. Starają się o to także reprezentanci, którzy na długo przed samym wydarzeniem próbują zdobyć rzeszę fanów poza granicami rodzimego państwa. W związku z tym jeżdżą po Europie, przyjmują zaproszenia od telewizji i śpiewają swoje konkursowe piosenki w różnych zakątkach Starego Kontynentu. Teraz przyszedł czas na Polskę. Do naszego kraju przyjechała reprezentantka San Marino, czyli Senhit. Uczestniczka Eurowizji w polskiej telewizji zaśpiewa swój hit Adrenalina. Występ już wkrótce będzie można zobaczyć w Jaka to melodia?. Wybór programu nie jest przypadkowy. Senhit została do niego zaproszona przez swojego eurowizyjnego kolegę - Rafała Brzozowskiego. Jak widać polski reprezentant także stara się zdobyć sympatię poza Polską.

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - San Marino

W tym roku najmniejszy kraj w eurowizyjnej stawce będzie reprezentować włoska piosenkarka Senhit. Co ciekawe, to nie jest jej pierwsza przygoda z konkursem. Pojawiła się już w stawce w 2011 roku. San Marino miała reprezentować także rok temu, ale jak wiadomo, konkurs został odwołany z powodu pandemii koronawiursa. Według ekspertów w tym roku ma dać San Marino najlepszy wynik w historii. Piosenkę Adrenalina Senhit nagrała wspólnie z amerykańskim raperem Flo Ridą. Niewykluczone, że on także pojawi się na scenie w barwach San Marino.

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski z Polski

Polskim reprezentantem na Eurowizji jest Rafał Brzozowski. Gwiazda TVP w Rotterdamie zaśpiewa piosenkę The Ride, która spotkała się ze sporą krytyką. Piosenka utrzymana jest w klimatach lat 80. Choć jest to taneczny utwór, wiele osób uważa, że jest po prostu nudny. Sam Brzozowski jest przekonany że piosenkę uda mu się obronić na scenie. Na ten moment eksperci nie wróżą mu awansu do finału, ale wszystko będzie zależało od półfinałowego występu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze