Eurowizja 2021 - reprezentant Szwajcarii śpiewa piosenkę Duy Lipy. To trzeba usłyszeć!

2021-07-07 12:26
Gjon's Tears
Autor: EBU/ ANDRES PUTTING

Eurowizja 2021 była wyjątkową edycją konkursu. Długo po zakończeniu wydarzenia widzowie pamiętają o uczestnikach. Mowa nie tylko o zesple Maneskin czy Barbarze Pravi, ale także o reprezentancie Szwajcarii - Gjon's Tears, który zajął trzecie miejsce. Ostatnio młody muzyk zaśpiewał cover piosenki Duy Lipy. Fani się tego nie spodziewali!

Eurowizja 2021 okazała się być kopalnią wielu talentów. Zwycięzcy konkursu - włoski zespół rockowy Maneskin - odnoszą ogromne sukcesy nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Aktualnie ich cover piosenki Beggin' jest najchętniej słuchaną piosenką na świecie. Sukcesami może podzielić się także Francuzka Barbara Pravi. Zdobywczyni drugiego miejsca zaśpiewała na turnieju Roland Garros. Była promowana też na Times Square w Nowym Jorku. Dobrymi wynikami może pochwalić się też ukraińska grupa Go_A. Wielu widzów doceniło także Szwajcaria. Młody Gjon's Tears wygrał głosowanie jurorów, a ostatecznie zajął trzecie miejsce. Po udanym występie był promowany m.in. w hiszpańskiej telewizji. Teraz Gjon's Tears zaskoczył swoich słuchaczy i zaśpiewał cover piosenki światowej gwiazdy. Jak brzmi Gjon w wykonaniu hitu Duy Lipy?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Gjon's Tears - Fever

Gjon's Tears pojawił się ostatnio w programie Le Grand Studio RTL we Francji. Tam zaśpiewał nową wersję piosenki Fever, którą w oryginale śpiewają Dua Lipa i belgijska piosenkarka Angele. Choć jest to taneczny utwór, Gjon zaśpiewał swoją wersję grając na pianinie. Internauci są zachwyceni tym wykonaniem. Nagranie można zobaczyć niżej.

Gjon's Tears - kim jest?

Gjon urodził się 29 czerwca 1998. Jego prawdziwe imię to Gjon Muharremaj. Choć urodził się i wychował w Szwajcarii, jego korzeni należy szukać w innym kraju. Jego rodzina pochodzi z Albanii. Co ciekawe, w przeszłości chciał reprezentować Albanię na Eurowizji, ale nie dostał się nawet do preselekcji. Jego wielka kariera muzyczna zaczęła się od udziału w The Voice France, gdzie dotarł do półfinału. Wcześniej jako 12-latek brał udział w Albania's Got Talent, czyli albańskiej wersji Mam Talent.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze