Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski wymienia swoją największą konkurencje! Czy jest pewny wygranej?

2021-03-29 10:14
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Rafał Brzozowski o swojej konkurencji! Kto jest jego największym faworytem, a tym samym muzycznym rywalem na zbliżającej się Eurowizji 2021? Czy piosenki jego konkurencji podobają mu się bardziej niż jego własna? Więcej ciekawostek na ten temat znajdziecie poniżej!

Eurowizja 2021 odbędzie się już za niecałe dwa miesiące! W tym roku nasz kraj reprezentować będzie uzdolniony Rafał Brzozowski, który ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów stricte związanych z branżą muzyczną. Czy udział w tegorocznym 65. Konkursie Piosenki Eurowizji będzie jego następnym ogromnym sukcesem? Jako, że konkurs zbliża się nieubłaganie temat o nim nie milknie. Wszyscy zastanawiają się, który reprezentant ma największe szansę na zgarnięcie pierwszego miejsca.

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 zaśpiewa autorski utwór The Ride, który w Polsce w trakcie premiery zebrał bardzo skrajne opinie. Internauci podzielili się na pół i bez żadnych skrupułów głośno komentowali piosenkę wokalisty. Rafał Brzozowski sam postanowił podzielić się swoją opinią na temat eurowizyjnych utworów innych reprezentantów.Piosenkarz głośno i bezproblemowo wypowiedział się o swojej największej konkurencji! Które piosenki na Eurowizję 2021 spodobały się Rafałowi Brzozowskiemu najbardziej? Tego dowiecie się poniżej! 

Sonda
Co sądzisz o nominacji Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji?

Rafał Brzozowski o piosenkach na Eurowizję 2021 

Na Eurowizji 2021 usłyszmy 39 utworów, z czego niektóre z nich przesłuchał już także Rafał Brzozowski. Artysta wymienił nawet, które z nich spodobały się mu najbardziej! Otóż jego największym faworytem jest utwór Szwajcarii, Francji oraz San Marino. 

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze