Eurowizja 2021 bez udziału publiczności? 4 scenariusze nadchodzącego show

2020-09-21 12:39 Patrycja Obarowska
Eurowizja 2021
Autor: Rex Features/East News

Eurowizja 2021 bez udziału publiczności, z zachowanym dystansem? Jeszcze wszystko może się zdarzyć, dlatego też organizatorzy zakładają różne scenariusze i wyróżniają cztery z nich! Jak może wyglądać nadchodzące show? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami, lecz jej organizacja w dobie wciąż panującego koronawirusa stale jest niepewna. W mediach społecznościowych, co jakiś czas pojawiają się szczegółowe informacje odnośnie Eurowizji 2021. Na ten moment zostały ujawnione cztery możliwe scenariusze. Jak może wyglądać muzyczne wydarzenie w świetle pandemii? Jeśli wirus nie pokrzyżuje planów, to Eurowizja 2021 odbędzie się w maju, 18-22.05 w Arenie Ahoy w Rotterdamie i będzie wyglądać tak samo, jak co roku! W najlepszym wypadku Eurowizja 2021 będzie normalnym koncertem, poprzedzonym dziewięcioma próbami. Do Rotterdamu zawitają delegacje z różnych krajów, w tym oczywiście artyści. Tak wygląda jeden ze czterech scenariuszy, jakie zostały ujawnione przez organizatorów wydarzenia. Jakich innych planów możemy się spodziewać i jak może wyglądać Eurowizja 2021 w reżimie sanitarno-epidemiologicznym? Więcej o innych scenariuszach muzycznego show przeczytacie poniżej.

Eurowizja 2021 - inne scenariusze

Eurowizja 2021 w reżimie sanitarno-epidemiologicznym? Tak wygląda drugi scenariusz! Wszyscy, którzy byliby obecni na Eurowizji 2021 w Rotterdamie musieliby zachować dystans 1,5 od siebie. Scenariusz ten zakłada także ograniczenia w liczbie osób, jeśli chodzi o zespołu z każdego kraju, a także losowanie miejsc na widowni, które dałoby nowy układ miejsc siedzących.

Eurowizja 2021 - bez publiczności? 

Eurowizja 2021 z zachowanym dystansem i bez udziału publiczności? To również kolejne dwa scenariusze wymienione przez organizatorów. Jedną opcją będzie zdystansowanie społeczne. Wtedy na taki scenariusz składa się cała gama restrykcji, które należałoby przestrzegać na Eurowizji 2021. Na wydarzeniu mogłaby być tylko część widowni oraz dziennikarzy. Najczarniejszy scenariusz Eurowizji 2021 przewiduje jednak organizacje konkursu bez udziału publiczności i bez wszystkich innych działań w Rotterdamie. W takim przypadku występy uczestników zostałyby nagrane w studiach we własnym kraju, a Eurowizja 2021 wyglądałaby tak samo, jak zbliżająca się wielkimi krokami Eurowizja Junior 2020, która jak już wiemy odbędzie się w formie online. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze