Eurowizja 2019: MALTA. Michela Pace i jej Chameleon brzmi jak HIT LATA!

2019-05-18 21:10
Eurowizja 2019: MALTA. Michela Pace i jej Chameleon brzmi jak HIT LATA!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Michela - Chameleon - Malt - Official Music Video - Eurovision 2019 Eurowizja 2019: MALTA. Michela Pace i jej Chameleon brzmi jak HIT LATA!

Chameleon ma być piosenką, która da historyczne zwycięstwo Malcie na Konkursie Piosenki Eurowizji. Wesoły, bujający, popowo-dance'owo brzmiący numer z pewnością porwie publiczność i widzów przed telewizorami. Kawałek może się okazać największym zaskoczeniem wydarzenia. Czy spodoba się również jury? Możecie ocenić sami słuchając utworu na ESKA.pl

Eurowizja 2019Malta chce zaskoczyć swoją propozycją i sprawić ogromną niespodziankę! Może się okazać tak, że 65. edycja wyjątkowego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest Eurowizja, odbędzie się właśnie w tym małym państwie. Piosenka z Malty to Chameleon, a odpowiada za nią Michaela Pace. Kawałek utrzymany jest w bardzo lekkim, wakacyjnym klimacie. W teledysku, który jest jednocześnie tekstowym wideo, oglądamy kobiety, które są niczym tytułowy kameleon. Są w stanie wejść i sprawdzić się w każdej sytuacji. O tym też jest tekst piosenki.

Zobacz: Eurowizja 2019 - półfinał 16.05. Kto wystąpi w drugim półfinale konkursu?

Eurowizja 2019 - Malta

Malta ma bardzo długą historię, jeśli chodzi o udział w Eurowizji. Pierwszy raz wysłano uczestnika w 1971 roku. Malta jest też jednym z zaledwie pięciu krajów, które nie opuściły Konkursu Piosenki Eurowizji od 1991 roku. Do tej pory największym sukcesem było 2. miejsce osiągane w 2002 i 2005 roku. Malta zajmowała też 3. miejsce w 1992 i 1998 roku, jednak nigdy nie wygrała. W sumie reprezentanta tego kraju oglądaliśmy 31 razy, w tym 24 razy podczas finałów. 

Chameleon jest jedną z najbardziej pozytywnych piosenek wśród wszystkich biorących udział w Eurowizji 2019. Według wielu ekspertów to jeden z najlepszych utworów, jakie Malta stworzyła w ostatnich latach. Jak donosi serwis internetowy: bettingreporter.com, zbiera lepsze opinie, jest wyżej notowany niż zeszłoroczna propozycja Malty na Eurowizji, czyli Walk On Water, które ostatecznie zajęło 12. miejsce. 

Eurowizja 2019 - występ Malty

Co się dzieje na scenie, podczas występu Malty? Michaela Pace pojawia się na deskach hali Expo w Izraelu w towarzystwie czterech tancerzy. W tle wyświetlane są różne motywy: sypialnia, ocean, dżungla, czy pustynia - kolory i obrazy w tle zmieniają się w szybkim tempie niczym na kameleonie. Michaela jest ubrana od stop do głów na biało.

Czy Michaela Pace jest w finale Eurowizji 2019?

Półfinały dały odpowiedź na to pytanie. Michaela Pace wywalczyła miejsce w dziesiątce, która ma możliwość walki o zwycięstwo w ostatnim koncercie. Życzymy jej powodzenia 18 maja!

Najnowsze