Eurowizja 2017 - Olivia Fok i Doniu mają szansę? Between the Lines [SONDA]

2017-02-02 16:13
Eurowizja 2017 - Olivia Fok i Doniu mają szansę? Between the Lines [SONDA]
Autor: fot. okładka singla Eurowizja 2017 - Say Hi! Between the Lines [SONDA]

Say Hi - tak nazywa się projekt, który tworzy Olivia Fok i Doniu. Duet postanowił, że ze swoim pierwszym singlem zgłosi się do krajowych eliminacji. Czy ma szansę na ostateczne zwycięstwo? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie w sondzie na ESKA.pl!

Eurowizja 2017 - Olivia Fok i Doniu w projekcie Say Hi! Between The Lines to piosenka, którą duet zgłosił do Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji. Czy mają szansę osiągnąć z nią wielki sukces? Dajcie znać głosując w sondzie poniżej tego artykułu. Ostatecznie o tym czy Olivia Fok wystąpi na scenie podczas polskich preselekcji dowiemy się po 10 lutego. Wtedy Telewizja Polska ma ogłosić pełną listę kandydatów.

Eurowizja 2017: nowa data polskich preselekcji! >>

Kim jest Olivia Fok?

Olivia jest odkryciem muzycznym internautów, swoją rozpoznawalność zawdzięcza coverom piosenek Justina Biebera, które nagrała w języku polskim. Utwór Sorry w jej wykonaniu odtworzono grubo ponad 2 miliony razy na serwisie YouTube. Jest młodą wokalistką i debiutantką, jednak ma na swoim koncie niemałe sukcesy, takie jak trasa koncertowa w Albanii, Chorwacji czy Czarnogórze oraz grono wiernych fanów śledzących jej każdy artystyczny krok.

3 grudnia 2016 odbyła się premiera jej debiutanckiego singla To Tylko Gra. Za pośrednictwem tego utworu wokalistka przekazuje odbiorcom swoją własną historię. Teledysk utworu premierowo mogliście zobaczyć na ESKA.pl.

Eurowizja 2017 - Doniu 

Doniu - autor tekstów, producent muzyczny. Na swoim koncie ma wydanych 5 solowych albumów oraz 6 nagranych wspólnie z zespołem Ascetoholix z którym rozpoczął swoją muzyczną karierę. Jest producentem i autorem tekstu piosenki „Nie zapomnij” reprezentującej Polskę podczas Eurowizji Junior 2016 na Malcie.

Eurowizja 2017 - Olivia Fok i Doniu

Piosenka Between The Lines stanowi element niesamowitego oraz nieszablonowego albumu Pokolenia łączącego artystów w różnym przedziale wiekowym oraz gatunki muzyczne. Jego preorder startuje 14.02. Utwór Between The Lines opowiada historię rozstań, powrotów, wahań i tego co bliskie ludzkiej naturze.

Singiel został zgłoszony do krajowych eliminacji do konkursu piosenki Eurowizji 2017! Czy ma szansę osiągnąć sukces? Zagłosujcie w sondzie:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze