Eurowizja 2017: Marina Łuczenko - Szczęsna to szansa na zwycięstwo dla Polski

2017-01-18 21:01
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: fot. WBF Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko - Szczęsna to idealna reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 - takiego zdania jest wielu fanów piosenkarki, jak i samego konkursu. Sprawdzamy dlaczego!

Marina Łuczenko - Szczęsna na Eurowizji 2017 miałaby szansę zdobyć historyczne pierwsze dla Polski - takiego zdania jest wiele osób, które interesują się tym międzynarodowym konkursem. Jak na razie nie wiadomo, czy Marina zdecydowała się wziąć udział w polskich preselekcjach. Wielu bardziej znanych artystów woli nie chwalić się zgłoszeniem swojej piosenki przed oficjalnym ogłoszeniem przez TVP listy uczestników Krajowych Eliminacji. Przypomnijmy jednak, że artyści mają czas zgłaszać swoje utwory do 20 stycznia. Dlaczego Marina to idealna kandydatka na reprezentantkę Polski na Eurowizji? Sprawdzamy!

>> Eurowizja 2017: duże gwiazdy w polskich preselekcjach! Kto ujawni swoje zgłoszenie?

Eurowizja 2017 z Mariną Łuczenko - Szczęsną?

Marina obiektywnie rzecz biorąc od samego początku miała zadatki na zrobienie wielkiej kariery. Dziewczyna może pochwalić się nie tylko dobrym wokalem, ale także niesamowitą urodą. Ja na razie piosenkarka ma na swoim koncie tylko jedną płytę i trzy single, które dotarły na szczyty radiowych list przebojów. Po dłuższej przerwie, w trakcie której Marina m.in. wyszła za mąż za piłkarza Wojciecha Szczęsnego, zaliczyła całkiem udany powrót z interesującym singlem On My Way. Jej ostatnim osiągnięciem jest duet z Jamesem Arthurem, który znalazł się na polskiej edycji płyty Back from the Edge, która osiągnęła w naszym już status złotej płyty. Czy Marina jest gotowa na udział w Eurowizji? Naszym zdaniem jak najbardziej! W końcu to jedna z niewielu polskich wokalistek, która tak świetnie posługuje się językiem angielskim i może się pochwalić współpracą z cenionymi zagranicznymi producentami muzycznymi. Nie zapominajmy też, że Marina urodziła się na terenie dzisiejszej Ukrainy, gdzie w tym roku odbywa się Eurowizja.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze