Michał Szpak próba przed eurowizją

i

Autor: fot. YouTube/Eurovision Song Contest Eurowizja 2016: próba Michała Szpaka. Pierwsze koty za płoty - zobacz, jak mu poszło! [VIDEO]

Eurowizja 2016: próba Michała Szpaka. Pierwsze koty za płoty - zobacz, jak mu poszło! [VIDEO]

2016-05-04 18:51

Pierwszy próbny egzamin Michała Szpaka przed Eurowizją 2016 za nami. Jak będzie wyglądał występ reprezentanta Polski? Szczegóły w postaci wideo znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Próba Michała Szpaka przed Eurowizją 2016 za nami! Tym samym poznaliśmy wiele szczegółów dotyczących występu reprezentanta Polski w półfinale Eurowizji 2016. Jak wokalista zaprezentuje się na eurowizyjnej scenie w Sztokholmie? W filmiku z pierwszego próbnego egzaminu zauważalne jest skupienie i skoncentrowanie na twarzy Polaka. Jego show wzbogaci gra świateł: na początku wyświetli się kolor niebieski, a później scenę rozświetli kolor czerwony. Taka wizualizacja prezentuje się bardzo ciekawie! Warto dodać, że Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że doskonale radzi sobie śpiewając na żywo i ogromny stres na pewno nie będzie jego rywalem. Ludzie w Europie, którzy jeszcze nie słyszeli Color of Your Life mogą liczyć na prawdziwe emocje! Wideo z próby przed Eurowizją 2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl!

>>> Eurowizja 2016: konkurenci Michała Szpaka. Mocni rywale powalczą z Polską!

Michał Szpak próba przed Eurowizją 2016

Michał Szpak po raz pierwszy stanął na eurowizyjnej scenie Globen Arena w Sztokholmie. Wraz z nim pojawiły się trzy skrzypaczki, pianista i wiolonczelistka. W takim składzie reprezentant Polski pojawi się również podczas II półfinału 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Kolejne próby odsłonią nowe szczegóły! Na razie podrzucamy Wam krótki materiał wideo z próby:

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW