Programy TV

"Europa da się lubić". Tak dziś wyglądają gwiazdy programu TVP. Jak zmienili się Steffen Möller, Kevin Aiston, Elisabeth Duda i inni?

Jak się zmienili i co słychać u obcokrajowców, którzy przed laty wzięli udział w popularnym programie TVP "Europa da się lubić"? Gwiazdami show Moniki Richardson byli między innymi Steffen Möller, Kevin Aiston, Elisabeth Duda czy Conrado Moreno. Mamy ich najnowsze zdjęcia!

Spis treści

  1. "Europa da się lubić" zadebiutowała dwadzieścia lat temu! 
  2. Gwiazdy "Europa da się lubić" 
  3. Najpopularniejsza wpadka w "Europa da się lubić" 
  4. Jak dziś wyglądają gwiazdy "Europa da się lubić"? 

"Europa da się lubić" zadebiutowała dwadzieścia lat temu! 

"Europa da się lubić" był kiedyś jednym z najchętniej oglądanych polskich talk- show. Gośćmi prowadzonego przez Monikę Richardson programu byli obcokrajowcy, którzy opowiadali o zwyczajach panujących w państwach, z których pochodzą. Podczas olejnych odcinków nie brakowało dużej dawki humoru i jeszcze większej porcji ciekawostek. 

Choć trudno w to uwierzyć, pierwsze odcinki "Europa da się lubić" pojawiły się na antenie TVP2 w... 2003 roku! Do 2008 roku show doczekało się sześciu serii, które śledziły miliony widzów. Wiosną 2019 roku wyemitowano edycję specjalną "Europa da się lubić – 15 lat później". 

Gwiazdy "Europa da się lubić" 

Przez lata w programie pojawiło się wielu obcokrajowców, a niektórzy z nich zyskali w Polsce sporą popularność. Jednym z nich był Niemiec Steffen Möller, który rok wcześniej dał się poznać widzom jako jedna z gwiazd serialu "M jak miłość". Do najpopularniejszych gwiazd talk-show należeli również: 

  • Kevin Aiston z Wielkiej Brytanii, 
  • Paolo Cozza z Włoch, 
  • Elisabeth Duda z Francji, 
  • Conrado Moreno z Hiszpanii, 
  • Dmitrij Strelnikoff z Rosji,
  • Theofilos Wafidis z Grecji. 

Czytaj także: "Zróbmy sobie wnuka" bawi od dwudziestu lat. Jak zmienili się aktorzy z obsady filmu?

Najpopularniejsza wpadka w "Europa da się lubić" 

Widzowie programu z pewnością pamiętają głośną wpadkę w "Europa da się lubić" z 2004 roku. Podczas jednego z odcinków Conrado Morenu wjechał do studia na skuterze. Spektakularny wjazd okazał się być jednak porażką, bo Hiszpan... wjechał w publiczność. Z jego ust wydobyło się wówczas kilka niecenzuralnych słów. 

Moreno przez wiele lat nie odnosił się do tego wypadku. Dopiero niedawno wyznał, że wciąż ma traumę spowodowaną tamtymi wydarzeniami. 

Było to dla mnie trudne, zwłaszcza gdy wielokrotnie wczytywałem się w komentarze internautów, często szydzących i wyśmiewających mnie. Nierzadko słyszałem też głośne reakcje na mój widok na ulicach lub w miejscach publicznych. Musiałem nauczyć się z tym żyć - wyznał w rozmowie z "Plejadą". 

Jak dziś wyglądają gwiazdy "Europa da się lubić"? 

Losy uczestników programu TVP2 potoczyły się różnie. Jedni wrócili do swoich państw, inni do dzisiaj wiodą życie w Polsce. Część gwiazd "Europa da się lubić" prowadzi konta w mediach społecznościowych, dzięki którym wiemy, jak dzisiaj wyglądają. 

Zobacz aktualne zdjęcia obcokrajowców, którzy przed laty wzięli udział w "Europa da się lubić". Jak się zmienili? 

Ala i Tola z Blog 27 po latach. Kilkanaście lat temu były zbuntowanymi idolkami nastolatków

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł