ESPORT NOW 2017 - data, miejsce, atrakcje. ESKA zaprasza fanów esportu!

2017-04-26 17:09
ESPORT NOW 2017
Autor: ESPORT NOW 2017 ESPORT NOW 2017

Turniej w Counter Strike'a o 30 tysięcy dolarów, spotkania z twórcami gier i możliwość wypróbowania nowości - nadciąga druga edycja jednej z największych polskich imprez dla fanów e-sportu – ESPORT NOW 2017. Sprawdź kiedy i gdzie odbywa się ESPORT NOW i jakie atrakcje czekają na uczestników.

Radio ESKA zaprasza na ESPORT NOW 2017! To jedno z największych wydarzeń e-sportowych w Polsce. Bądźcie z nami na prawdziwej uczcie dla gamerów, miłośników esportowych nowości i zwykłych graczy, kochających dobrą rozrywkę.

ESPORT NOW 2017 - data i miejsce

Druga edycja ESPORT NOW odbędzie się 27 i 28 maja 2017 roku we Wrocławskiej Hali Stulecia, a wstęp na imprezę jest darmowy. Radio ESKA, patron medialny imprezy, zaprasza was na turnieje, spotkania i... foodtruckową wyżerkę! Sprawdź atrakcje poniżej.

ESPORT NOW 2017 - atrakcje

Główną atrakcją będzie finał turnieju Counter Strike: Global Offensive – GEFORCE CUP, w którym pula nagród wynosi 30 000 dolarów. Do turnieju zostały zaproszone najmocniejsze światowe drużyny – Penta Sports, Fnatic Academy, Team Kinguin i Space Soldiers, a 4 kolejne zostaną wyłonione z otwartych
kwalifikacji.

Rozgrywki wchodzące w skład GEFORCE CUP będą komentowane przez Piotra “Izaka” Skowyrskiego i Patryka “Easy” Dzięcioła z Inetkoxtv. Wszystkie mecze finałowe będzie można zobaczyć na żywo na miejscu a także oglądać na kanale Twitch Nvidia GeForce.

Oprócz turnieju CS:GO na odwiedzających w Hali Stulecia czekać będą otwarte turnieje, a także strefy free2play gdzie będzie można sprawdzić swoje siły w najnowszych tytułach i na najwydajniejszych komputerach.

Kolejną atrakcją dla odwiedzających jest strefa Meet & Greet, gdzie będzie można spotkać swoich ulubionych twórców internetowych, m.in. Izaka, Easy’ego, Disa, Nervariena, Kubona, Arquela, MKRR3 i wielu innych.

Głodni wrażeń kulinarnych odwiedzający będą mogli zaspokoić swój apetyt podczas festiwalu foodtrucków MOOD4FOOD odbywającym się w sąsiedztwie Hali Stulecia.
 

Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 10 000 odwiedzających i prawie 300 000 oglądających online. W tym roku plany są jeszcze większe - organizatorzy imprezy zamierzają przyciągnąć na miejsce 20 000 odwiedzających. “W ESPORT NOW wkładamy nie tylko mnóstwo pracy, ale też całe serce. Naszym celem jest
stworzenie polskiej imprezy esportowej na światowym poziomie” - mówi Kamil Górecki, członek zarządu Fantasy Expo, organizatora imprezy - “Mamy w kraju wielu graczy, którzy z sukcesami uczestniczą w międzynarodowych turniejach. We Wrocławiu chcemy dać fanom możliwość spotkania najlepszych polskich drużyn i kibicowania im na żywo.”

Najnowsze aktualności na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej projektu: esportnow.pl/2017 oraz na dedykowanej stronie wydarzenia na Facebooku:
fb.com/events/170907990068272/

Najnowsze