ESKA TV - gdzie oglądać?

2016-09-28 16:43
ESKA TV logo
Autor: eska tv ESKA TV logo

ESKA TV zmienia się dla was! Gdzie oglądać ESKA TV, co się zmieni? Sprawdź jeżeli jesteś fanem dobrej muzyki i gorących klipów!

Nie możesz znaleźć swojej ulubionej ESKA TV? Gdzie jest ESKA TV? Stacja od 28 września 2016 zmieniła sposób dystrybucji. W nowej odsłonie stawia na muzykę. Oferta muzyczna i programowa ESKI TV będzie stopniowo integrowana z pasmami Radia ESKA – lidera wśród rozgłośni radiowych dla młodych. W zakresie dotarcia do odbiorcy, ESKA TV stawia na dystrybucję cyfrową, poprzez uruchomioną właśnie aplikację mobilną i platformę eskaGO, a także poprzez sieci kablowe i anteny satelitarne.

ESKA TV - co się zmienia?

"Słuchacze Radia ESKA stanowią dla nas ważny punkt odniesienia, jeśli chodzi o zmiany wprowadzane obecnie w ofercie muzycznej ESKI TV.  – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa sieci Radia ESKA i kanału muzycznego ESKA TV. "Podążając za aktualnymi trendami w odbiorze mediów przez młodych ludzi, postawiliśmy także na nowe drogi dotarcia, takie jak uruchomiona właśnie aplikacja mobilna ESKI TV. Brand ESKA jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o kontakt ze swoimi odbiorcami w Internecie. ESKA TV to drugi po Radiu ESKA profil mediowy na polskim Facebooku (ponad 1,5 mln fanów), jest również numerem 1 wśród mediów tradycyjnych na Instagramie i zyskuje coraz większą popularność na snapchacie. Wychodzimy zatem naprzeciw naszym widzom i jesteśmy z nimi w ich naturalnym środowisku. Teraz swoją ulubioną muzyczną telewizję będą mogli mieć zawsze ze sobą w urządzeniu mobilnym"

ESKA TV - gdzie oglądać w TV i online?

Od 28 września ESKA TV dostępna będzie u następujących operatorów: NC+ (kanał 168), UPC (kanał 701 lub 785 w zależności od modelu dekodera), INEA (kanał 727), TOYA (kanał 737), NETIA (kanał 227). ESKĘ TV oglądać można także w serwisie eskaGO.pl oraz poprzez anteny satelitarne: ESKA TV ONLINE >>

Uruchomiona właśnie aplikacja mobilna umożliwia oglądanie ESKI TV na telefonach z systemami iOS i Android. Odbiorca może decydować, w jakiej jakości chce oglądać stację, a także może wybrać odtwarzanie audio. Projekt aplikacji przygotował Dział E-Technologie TIME SA we współpracy ze spółką Supermedia Interactive.

Najnowsze