ESKA Tankuje do Pełna - jak się zgłosić? [EDYCJA LATO 2021]

2021-07-15 14:18
Janek Pirowski i Pawełek
Autor: ESKA

ESKA Tankuje do Pełna to Wasza ulubiona akcja. Nic dziwnego, w końcu na wakacje możecie mieć zatankowany samochód do pełna i ruszyć na swoją letnią wyprawę. Jak się zgłosić do zabawy ESKA Tankuje do Pełna w trakcie edycji lato 2021?

ESKA Tankuje do Pełna - jak się zgłosić? [EDYCJA LATO 2021] Pełen bak paliwa w samochodzie to ogromne udogodnienie w momencie kiedy wyjeżdżamy na wakacje. Nieważne czy trzeba przejechać 100, 200 czy 300 kilometrów, spokój kierowcy jest najcenniejszy w trakcie podróży. ESKA chce Wam to ułatwić i zatankować samochód do pełna. Jak się zgłosić do zabawy i wygrać cały bak paliwa na wymarzony urlop na lato 2021?

ESKA codziennie od samego rana rozdaje prezenty! Zgłoś się już teraz i umil sobie wakacje!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

ESKA Tankuje do Pełna - jak się zgłosić? [EDYCJA LATO 2021]

Jeżeli chcecie zatankować swój samochód do pełna dzięki Radiu ESKA to dobrze trafiliście. Mamy dla Was wyjątkową zabawę, która sprawi, że zaoszczędzicie w tracie tegorocznego lata na benzynie. Jak się zgłosić do zabawy ESKA Tankuje do Pełna?

  • Wejdź na stronę tankuje.eska.pl, następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy i... czekaj na telefon prezentera ESKI. Jeżeli do Ciebie zadzwonimy, wtedy otrzymujesz pełen bak paliwa.
Najnowsze