ESKA od samego rana rozdaje kasę na lato! Zgłoś się i zgarnij pieniądze na wakacyjne szaleństwa

i

Autor: RADIO ESKA ESKA od samego rana rozdaje kasę na lato! Zgłoś się i zgarnij pieniądze na wakacyjne szaleństwa

ESKA codziennie od samego rana rozdaje prezenty! Zgłoś się już teraz i umil sobie wakacje!

2021-07-09 12:42

To będą najbardziej szalone wakacje dzięki Radiu ESKA! Codziennie w porannym show u Pirowskiego i Pawełka macie szansę zgarnąć ogromną kasę, która może Wam się przydać na urlop. Trzeba zapłacić za rachunek? Nie ma problemu! Zatankować do pełna? Dajcie nam tylko znać! A może chcecie zrobić sobie offline od pracy? Koniecznie zgłoście się do naszych wakacyjnych zabaw. Każdego ranka mamy dla Was przygotowaną ogromną masę gotówki!

ESKA od samego rana rozdaje kasę na lato! Zgłoś się już teraz!

Od poniedziałku do czwartku mamy dla Was wyśmienite zabawy, w których do zgarnięcia macie ogromną kasę, lub limitowane nagrody. Jeżeli chcecie się zgłosić, to koniecznie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy:

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

  • ESKA ROBI PĘPKOWE - urodził Wam się bobas? A może planujecie dziecko? Nie martwcie się o wózek czy fotelik. Już teraz wypełnił formularz i nie zwlekaj! Wystarczy wejść na pepkowe.eska.pl i czekać na telefon od Jankesa, Kamy i Rudego.

ŚRODA

  • ESKA ZROBI CI OFFLINE - marzysz o tym aby wypocząć na łonie natury? Koniecznie zgłoś się do naszej zabawy. Wejdź na robimyoffiline.eska.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czekają niesamowite wyjazdy wraz z paczką znajomych!

CZWARTEK

  • ESKA TANKUJE DO PEŁNA - chcesz zgarnąć cały bak paliwa na wakacje? Już teraz nie czekaj i zgłoś się do naszej zabawy! Wejdź na tankuje.eska.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czeka pełny bak paliwa!
W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

ESKA od samego rana rozdaje kasę na lato! To będą niesamowite wakacje, które możecie spędzić razem z nami i wygrać niesamowitą kasę na letnie zachcianki. Od poniedziałku do piątku w programie Obudź się na Jankesa, macie szansę zgarnąć pieniądze, które pomogą Wam w trakcie planowania tegorocznego urlopu, czy to nad morzem, czy w górach, a może za granicą. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE