ESKA Odwołuje Zimę 2020 - rajskie plaże, na których będą bawić się słuchacze Radia ESKA

2020-02-23 14:17
ESKA Odwołuje Zimę 2020: plaże na której będziemy bawić się ze słuchaczami
Autor: ESKA ESKA Odwołuje Zimę 2020: plaże na której będziemy bawić się ze słuchaczami

Rajskie, piękne i wyjątkowe plaże czekają na słuchaczy ESKI w malowniczej Punta Canie. Dominikana to istny raj na ziemi. Sprawdziliśmy dla Was, gdzie będziemy bawić się z gwiazdami i zwycięzcami zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020.

Długie kilometry rajskich plaż, kołyszące się palmy, turkusowe morze. Tak w ogromnym skrócie wyglądają plaże w Punta Cana, gdzie słuchacze Radia ESKA będą mieli szansę spędzić wyjątkowy czas w trakcie akcji ESKA Odwołuje Zimę. Sprawdziliśmy dla Was, jak wyglądają malownicze plaże, na których będziemy się bawić i wysyłać do naszego kraju ogromne ilości ciepłego powietrza.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę 2020? 

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

Piękne plaże Punta Cany powitają słuchaczy ESKI

Główną atrakcją Punta Cany są plaże srebrzystych piasków. Ciągną się one aż przez 160 kilometrów. To wyjątkowe miejsce, w którym spotyka się Ocean Atlantycki i morze Karaibskie. Biały piasek, czysta, krystaliczna woda i malownicze palmy tworzą wyjątkową i przepiękną panoramę. Na ESKA.pl sprawdziliśmy specjalnie dla Was, jak wyglądają plaże Punta Cany i stworzyliśmy piękną galerię zdjęć! Zobaczcie, gdzie słuchacze ESKI i gwiazdy z pierwszych stron gazet będą bawić się w trakcie ESKA Odwołuje Zimę 2020.

Najnowsze