ESKA Odwołuje Zimę 2020 - before party z gwiazdami! Co się będzie działo?

2020-01-21 17:06
ESKA Odwołuje Zimę 2020 - before party z gwiazdami! Co się będzie działo?
Autor: Fot.: Razor-G.com ESKA Odwołuje Zimę 2020 - before party z gwiazdami! Co się będzie działo?

ESKA Odwołuje Zimę 2020 before party to najważniejsza impreza, która rozpocznie przygotowania do wielkiej akcji Radia ESKA. Na wyjątkowym evencie pojawi się ogromna ilość gwiazd polskiego show-biznesu. Co się dokładnie będzie działo na before party? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl.

Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020 to cykliczna impreza, którą Radio ESKA organizuje zawsze po to, aby goście specjalni poczuli rajskie smaki i klimaty. W tym roku gwiazdy będą miały szansę sprawdzić jak dobrze bawić się w karaibskim stylu. Co się będzie działo tym razem na najważniejszej imprezie tej zimy? Jakie gwiazdy pojawią się na before party ESKA Odwołuje Zimę 2020? Wszystkie szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Jak się zgłosić do ESKA Odwołuje Zimę?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - before party z gwiazdami!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 before party, to impreza w stołecznym klubie XOXO, która odbędzie się 22 stycznia 2020 roku. Kolejny raz na czerwonym dywanie pojawi się ogromna ilość gwiazdy polskiego show-biznesu. Wśród tych najbardziej znanych pojawią się: Jankes, Ola Kot, Ola Ciupa, Damian Kordas, Myku z Suchar Codzienny, Roksana Węgiel Veronika Bielik, Gosia Andrzejewicz, Zuza Jabłońska i wiele wiele innych wspaniałych osobistości.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - co się będzie działo?

Jak co roku w trakcie before party, gwiazdy które lecą z nami odwoływać zimę, oraz zaproszeni celebryci, będą mogli zasmakować rajskich smaków - w tym roku Dominikany - oraz sprawdzić się na parkiecie na przykład tańcząc merengue, czyli narodowy taniec Dominikany.

Najnowsze