ESKA Odwołuje Zimę 2018 – numer SMS. Jak się zgłosić, żeby pojechać na Jamajkę?

2018-01-04 15:03
ESKA Odwołuje Zimę 2018 – numer SMS. Jak się zgłosić, żeby pojechać na Jamajkę?
Autor: Fot. Radio ESKA Oficjalne zdjęcie eoz2018

ESKA Odwołuje Zimę 2018 przed nami! Tym razem możecie udać się w podróż na gorącą Jamajkę. Dowiedzcie się co trzeba zrobić by wygrać zimowe wakacje marzeń w zabawie Radia ESKA! 

SMS na numer akcji ESKA odwołuje zimę 2018 może przeniesć cię na Jamajkę! Radio ESKA ponownie odwołuje zimę! Edycja 2018 właśnie rusza, a wy możecie stać się jej częścią. Marzycie o gorących wakacjach w środku zimy? Macie dość błota, śniegu i ciągłego wiatru? Rzućcie wszystko i ruszajcie na rozpaloną słońcem, bajkową Jamajkę. Do zgarnięcia podwójne bilety na imprezowy wyjazd marzeń. Spędźcie niesamowity czas w towarzystwie gwiazd i ekipy ESKI.

ESKA Odwołuje Zimę - o co chodzi?

Już od 15 stycznia będziecie mogli zgłaszać się do akcji Eska Odwołuje Zimę 2018. Słuchajcie codziennie Radia ESKA i wygrywajcie podwójne bilety na pokład specjalnego samolotu ESKI. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie ESKA Odwołuje Zimę.

ESKA Odwołuje Zimę - jak się zgłosić?

Chcecie wziąć udział w zabawie? To proste! Wystarczy wysłać SMSa o treści ESKA na 7211 (za 2,46 z VAT). Zagraj i wygraj swoje marzenia! Czeka was podróż marzeń, niezapomniane imprezy, przygody w towarzystwie gwiazd i genialna muzyka!

  

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze