ESKA od 2002 - zobaczcie, jak zmienialiśmy się przez lata!

2018-10-27 11:40
ESKA od 2003 - zobaczcie, jak zmienialiśmy się przez lata!
Autor: https://web.archive.org/ (screeny)

ESKA.pl rozgrzewa internautów od kilkunastu lat! Na początku było tylko radio, a strona służyła do sprawdzenia aktualnie zagranych na antenie utworów. Teraz to radio, hity, newsy, gry, zabawy i dużo więcej! Jak zmieniał się nasz serwis od 2002 roku? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

ESKA.pl informuje, bawi, a często nawet uczy internautów od 2002 roku! Na początku istnienia, gdy internet dopiero raczkował, funkcjonowało tylko i wyłącznie tzw. Muzyczne Biuro Zamówień. Słuchacze Radia ESKA wchodząc na naszą stronę mogli zamówić i zadedykować komuś swoją ulubioną piosenkę! Usłyszeć, jak DJ zapowiada, pozdrawia, a na dodatek gra wybrany przez słuchacza kawałek - to jest coś! Prawdziwa rewolucja nastąpiła w 2006 roku. Od tamtego czasu Hity na Czasie można sprawdzić w specjalnej zakładce. Oprócz tego, w tym samym czasie, pojawiły się podstrony Gorącej 20, wydarzeń z wielu regionów Polski, a także newsy z życia najpopularniejszych gwiazd! Mało tego od tego momentu za pośrednictwem ESKA.pl, można zgłaszać się do konkursów, w których słuchacze mają szansę wygrać płyty, telefony czy chociażby bilety na koncerty!

ESKA.pl - jak się zmieniała od 2002 roku?

Już teraz możecie się przekonać bądź przypomnieć sobie, jak wyglądała ESKA.pl. Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć strony głównej od 2002 do 2018 roku! Ciekawe, którą stronę pamiętacie najbardziej i kiedy odwiedziliście nas po raz pierwszy ;)

NA ESKA.pl wciąż możecie poznać najważniejsze hity w Polsce, sprawdzić - co wkrótce będzie najpopularniejsze, poznać najważniejsze newsy ze świata gwiazd, obejrzeć wywiady z czołowymi artystami polskiej i zagranicznej sceny, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Mozecie również odwiedzić nasze serwisy:

Dodatkowo specjalnie dla Was przygotowaliśmy sekcję QUIZy, w której możecie się sprawdzić w muzycznych testach wiedzy! ESKA.pl na Facebooku również dzieli się z Wami najświeższymi i najgorętszymi informacjami. Ponadto Radio ESKA, będące liderem wśród rozgłośni radiowych w zakresie popularności profili społecznościowych, jest pierwszym polskim medium, które uruchomiło konto na platformie TikTok. Znajdziecie nas wpisując w TikTokową wyszukiwarkę: radio.eska.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze