ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Artysta to Kamil Bednarek

2015-08-29 23:05

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszego Artystę! O nagrodę walczyli tym razem: Grzegorz Hyży, Kamil Bednarek, Mrozu i TABB. Który z utalentowanych i najpopularniejszych obecnie muzyków zabiera statuetkę do domu? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    

Kamil Bednarek z nagrodą ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Artysta. Statuetkę wręczali mu Ola Szwed i Janek Pirowski. Kamil Bednarek urodził się w 1991 roku. Polski wokalista, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae. W latach 2008–2012 głos grupy Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu nazwanego jego nazwiskiem. W 2010 roku wziął udział w trzeciej edycji Mam Talent, gdzie zdobył drugie miejsce.

Ma na koncie 2 EPki i jeden (podwójnie platynowy) album nagrane pod szyldem Star Guard Muffin oraz dwie płyty wydane jako Bednarek. Za pochodzący z 2012 roku krążek Jestem zdobył diamentową płytę - najwyższe wyróżnienie za sprzedaż płyt na rynku lokalnym. W 2015 roku ukazała się płyta Oddycham, zawierająca takie przeboje jak Sailing czy Chwile Jak Te. Teraz do wyróżnień Kamil będzie mógł dołączyć statuetkę EMA 2015 dla Najlepszego Artysty!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze