ESKA Music Awards 2013: wyniki, kto wygrał, co się działo na EMA? [VIDEO, ZDJĘCIA, ZAPIS RELACJI]

2013-08-07 12:00

ESKA Music Awards 2013 za nami! Sprawdź wyniki EMA 2013, filmy, zdjęcia i zapis relacji na żywo już teraz na ESKA.pl. Działo się!

WYNIKI ESKA MUSIC AWARDS 2013 + zapis relacji na żywo z EMA 2013 na ESKA.pl:

Najlepszy Hit:
W Stronę Słońca - Ewelina Lisowska
Najlepszy Album:
LemON - LemON
Najlepsze Video:
Thank You Very Much - Margaret
Najlepszy Zespół:
Enej
Najlepszy Debiut:
Ewelina Lisowska
Najlepszy Artysta w Sieci:
Ewelina Lisowska
Najlepsza Artystka:
Sylwia Grzeszczak
Najlepszy Artysta:
Liber
Nagroda Specjalna EMA2013:
Nelly Furtado
Najlepszy Występ:
LemON

ESKA Music Awards 2013 - zapis relacji na żywo:

7 sierpnia, godz. 8.00: Robert M dziękuje za ESKA Music Awards 2013 nowym remiksem Children Of Midnight od Mafia Mike! Przypomnijcie sobie, jak jeszcze w sobotę Robert M i Tommy La Verdi bawili publiczność w Szczecinie, a pod linkiem znajdziecie nie tylko nową wersję najnowszego hitu Roberta, ale też zdjęcia z jego występu na EMA 2013!

5 sierpnia, godz. 23.00: Policzyliśmy się! 1,6 mln widzów przed TVP1 i ponad pół miliona osób na żywo przed sceną ESKA Music Awards 2013! To był najchętniej oglądany event muzyczny tych wakacji! więcej >>>

5 sierpnia, godz. 22.00: Tak na ESKA Music Awards 2013 prezentowali się Kase & Wrethov!

5 sierpnia, godz. 21.44: Robert M dziękuje fanom za ESKA Music Awards i zapowiada NIESPODZIANKĘ!

5 sierpnia, godz. 19.04: Były zdjęcia, to teraz wywiady! Hanczak z Radia ESKA rozmawiał m.in. z Eweliną Lisowską, która żartowała, że uniosłaby jeszcze czwartą statuetkę oraz z Rudą z Red Lips, która zdradziła znaczenie swojego tatuażu, który odsłoniła czarna, seksowna kreacja. Mamy też wrażenia Juli po pierwszym na żywo wykonie singla Ślad.

5 sierpnia, godz. 13.42: Na ESKA.pl nowe zdjęcia i filmy: Sylwia Grzeszczak - Najlepsza Artystka oraz Liber - Najlepszy Artysta!

5 sierpnia, godz. 13.05: ENEJ - Najlepszy Zespół ESKA Music Awards 2013 - mają okazję do kolejnego świętowania! Ich Folkhorod właśnie pokrył się platyną! Gratulacje, ENEJ!

5 sierpnia, godz. 12.00: Zobaczcie, jak Margaret, Ewelina Lisowska, Honey, Enej i LemON komentują galę EMA w Szczecinie >>>

4 sierpnia, godz. 21.15: Na ESKA TV trwa retransmisja gali ESKA Music Awards 2013! Oglądacie?

4 sierpnia, godz. 20.13: Jeszcze więcej zdjęć z występów gwiazd i wręczania statuetek! Nowe fotki obejrzysz TUTAJ >>

4 sierpnia, godz. 16.50: Na ESKA.pl kolejne fotogalerie! Polecamy filmy i zdjęcia z występu Nelly Furtado i wręczenia gwieździe Nagrody Specjalnej EMA 2013 oraz zwycięzców ESKA Music Awards pozujących ze swoimi statuetkami na ściance.

4 sierpnia, godz. 14.47
: Zdjęcia Eskowych fotoreporterów wciąż napływają i okazuje się, że nie tylko gwiazdy zostały obfocione. Na fotach nie zabrakło oczywiście ich fanów i szczecińskiej publiczności. Byłeś na EMA 2013? Zadanie od nas ---> KLIKAJ TUTAJ i znajdź się na zdjęciu ;).

4 sierpnia, godz. 10:50: Dzieeeń dobry o poranku, późnym, ale to wszystko wina szalonej nocy z EMA 2013 ;). Co do kawy? Mamy dla Was świeżutką galerię zdjęć z gali z gwiazdami Eskowej imprezy. Zobaczcie, jak szaleli na scenie i odbierali statuetki. Klikamy TUTAJ >>>!
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
godz. 23.15: Dziękujemy Wam za uwagę, to już koniec relacji z EMA 2013 na dziś. Działo się! Zapraszamy jutro - 4 sierpnia - od samego rana. Na ESKA.pl znajdziecie albumy zdjęć, info o wygranych, smaczki z gali i spędzicie kolejny dzień pod znakiem ESKA Music Awards 2013. Dobranoc i klikamy się w niedzielę ;)!

godz. 23.13
: Co za niespodzianka! Nelly Furtado bisuje i po raz drugi zaśpiewała dla polskiej publiczności w Szczecinie I'm Like A Bird.
 


godz. 23:01: Nelly Furtado śpiewa w wystrzelonym z armatek brokacie. Jest magicznie! A my już wiemy, że najwięcej Waszych SMSów zdobył wykon LemON z Napraw. To właśnie oni mogą pochwalić się tytułem Najlepszego Występu gali>>>.
 
godz. 23:00: Nelly Furtado odbiera Nagrodę Specjalną Radia ESKA na EMA 2013>>>. Gwiazda pochwaliła się znajomością kilku polskich słówek. To wielki ukłon w stronę polskiego fanclubu. Wokalistka w ramach podziękowania zaśpiewa I'm Like A Bird.

godz. 22.57
: Liber odbierając statuetkę dla Najlepszego Artysty nie zapomniał podziękować pięknym wokalistkom, z którymi nagrywa duety: wielkie dzięki powędrowało do Sylwii Grzeszczak i Natalii Szroeder. Pora na nagrodę specjalną! Wiecie, kto pojawi się na scenie?

godz. 22.56: NAJLEPSZY ARTYSTA to Liber! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 22.51
: Piotr Kupicha szaleje! Jest skórzana kurtka, są gitary i rockowy power. Nie zabrakło też rąk w górze przy Poczuj To. Feel mają też niespodziankę dla fanów: cover Lullaby od Nickelback.

godz. 22.47
: Sylwia Grzeszczak nie kryła wzruszenia przy odbiorze statuetki. To kolejna nagroda EMA w jej karierze. Po szybkich podziękowaniach scenę przejmuje Feel z Poczuj To!

godz. 22.46
: NAJLEPSZA ARTYSTKA to Sylwia Grzeszczak! >>> Klikaj po WIĘCEJ
 
godz. 22.41: Natalia Szroeder i Liber częstują nas Nie Patrzę W Dół. Piosenkarka śle buziaki do publiczności i w stronę kamery. 
 
godz. 22.38: Ewelina Lisowska zgarnęła już 3 nagrodę na EMA 2013! Chyba wiemy już, kto będzie największą gwiazdą gali ;). Tym razem odbierając statuetkę wokalistka zaśpiewała z samym Jankesem. Takie rzeczy tylko na Eska Music Awards 2013!

godz. 22.37: NAJLEPSZA W SIECI to ... tak, to EWELINA LISOWSKA! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 22.34
: One Life od KASE i Wrethov gra na EMA 2013. Jedno życie, jedna taka noc, jedna szansa na nagrodę za Najlepszy Występ na gali.

godz. 22.30: Ruda z Red Lips zdradziła na backstage'u, że zaraz po Eska Music Awards 2013 zespół czeka ciężka praca, bo ... będą nagrywać teledysk do nowego singla. Będzie hit, jak To Co Nam Było? Tymczasem Jankes i Ada Fijał zaprezentowali nam kolejne outfity jak na profesjonalnych prowadzących przystało ;).

godz. 22.28: Honorata Honey Skarbek nie zapomniała o fanach i skorzystała z wybiegu na scenie. Nikt nie ma wątpliwości, że gwiazda przepięknie prezentowała się w skórzanej sukience. Publiczność EMA 2013 kocha refreny hitów: tłum po raz kolejny zaśpiewał.


godz. 22.24
: Ewelina Lisowska odbierając swoją drugą statuetkę pozdrowiła mamę i tatę. Dołączamy się do pozdrosów. A teraz wśród baniek mydlanych występuje Honey w nowej, mocno balladowej wersji Nie Powiem Jak.

godz. 22.23: NAJLEPSZY DEBIUT zgarnęła Ewelina Lisowska! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 22.20:
Niecierpliwa od Kreuzberg buja EMA 2013! Publiczność razem z zespołem śpiewa refren ich kawałka. Zostań tu ... jak nucą chłopaki - tego z pewnością chciałby fanki lidera grupy.

godz. 22.17
: Pora na Jutra Nie Będzie! Ewelina prezentuje teraz mocno rockowy głos: chrypka w wokalu gwiazdy i ciary od razu zalewają plecy.

godz. 22.13
: Wraaacamy! I kto na scenie? Ewelina Lisowska i jej W Stronę Słońca, czyli Najlepszy Hit. Wokalistka nie jest nawet zdziwiona, że wszyscy znają tekst jej przeboju. Podbijamy kosmos? - pyta Ewelina w trakcie występu! Oczywiście, że tak!

godz. 21.56
: Krótka przerwa w gali EMA 2013. Co za emocje! Pierwsze nagrody przyznane, pierwsze występy za nami. Publiczność na piątkę. A Wy jak się bawicie? Klikajcie w czacie i Eskowych komentarzach poniżej. Jesteście na Twitterze, Inście i Facebooku? #EMA2013 i za chwilę jedziemy dalej!

godz. 21.41
: Długo wyczekiwany moment wieczoru: występ Juli + premiera jej nowej piosenki zatytułowanej Ślad. POSŁUCHAJ ŚLAD W CAŁOŚCI NA ESKA.pl >>>. To właśnie na EMA 2013 fani piosenkarki po raz pierwszy usłyszeli pełny kawałek na żywo. Zanim Jula poczęstowała nas Śladem w wersji live rozbrzmiał fragment jej poprzedniego hitu Za Każdym Razem. Było pięknie!
 


godz. 21.39: Panowie z Enej niestety nie mogą być z nami na gali Eska Music Awards 2013. My dotarliśmy do nich jednak wcześniej. Na telebimach EMA 2013 został wyświetlony filmik z podziękowaniami dla fanów, słuchaczy Radia ESKA i widzów ESKA TV.

godz. 21.37
: NAJLEPSZY ZESPÓŁ to Enej! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 21.35: Dzięki Robertowi M na EMA 2013 zrobiło się naprawdę klubowo. Konfetti, kolorowe światła i piękne tancerki. Impreza trwa i to w najlepsze! Kto zdobędzie statuetkę dla Najlepszego Zespołu? Dowiemy się za moment od Michała Celedy z Radia ESKA.

godz. 21.31:
LemON ma szansę na tytuł najlepszego wykonu live na Eska Music Awards 2013. Pora na kolejne show: tym razem Robert M i jego Children Of Midnight.

godz. 21.27:
Margaret za statuetkę EMA 2013 za teledysk do swojego debiutanckiego hitu podziękowała śpiewająco i to dosłownie. Wokalistka zaserwowała nam refren Thank You Very Much. Tuż po niej na scenie Napraw śpiewają panowie z LemON. Chcę widzieć Wasze ręce w górze - wykrzyczał swoją prośbę Igor!

godz. 21.23
: NAJLEPSZE VIDEO to klip do Thank You Very Much - Margaret! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 21.20: Red Lips wiedzą jak podgrzać atmosferę. Ruda przemierza scenę w czarnej sukience odsłaniającej jej talię i ... kilka tatuaży. Tłum razem z grupą śpiewa To Co Nam Było.

godz. 21:15
: Nagrodę dla LemON wręczył m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk. Igor Herbut wielkie dzięki podarował wiernym słuchaczom. A teraz na scenie EMA 2013 zadziorna Ruda z Red Lips i ich To Co Nam Było.

godz. 21:14
: NAJLEPSZY ALBUM to LemON i jego krążek zatytułowany po prostu LemON! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 21:11
: Margaret wystąpiła z Thank You Very Much i nowym singlem Tell Me How Are Ya. Pop gwiazda w brokatowej tunice i z wbrew pozorom ;) ubranymi tancerzami zaszalała na scenie EMA 2013 porywając tłum w swoich przebojów. Była nawet mała choreografia!


godz. 21:03: MC Dziad ft. Piotr Żyła także na EMA 2013 na ogromnych telebimach tuż nad sceną i na ekranach telewizorów, czyli wieczorna dawka humoru od Szymona Majewskiego ;).

godz. 21.00
: Nagrodę Ewelinie Lisowskiej wręczyło Blue Cafe. Po szybkich podziękowaniach piosenkarki szczególnie skierowanych w stronę fanów pora na Bałkanicę - Piersi. Będzie się działo jak śpiewa nowy wokalistka zespołu?
 


godz. 20:58: NAJLEPSZY HIT to W Stronę Słońca - Eweliny Lisowskiej! >>> Klikaj po WIĘCEJ

godz. 20.53
: Sylwia Grzeszczak buja tłum w rytmie Pożyczonego. Jest fortepian, rockowi gitarzyści i wspierający chórek. Sylwia w czerwonych spodniach rządzi sceną jak prawdziwa gwiazda rocka i śpiewa tuż przed tłumem.
 


godz. 20.51: Jankes i Ada Fijał meldują się na scenie! Eskowa gwiazda w czerwonym garniaku w pepitkę, a piękna Ada w błyszczącej kreacji.

godz. 20.47:
Dymne armaty w ruch i na scenie pojawia się Nelly Furtado. Jej hit Say It Right otwiera galę. Wokalistka ma na sobie czerwoną suknie. Wszystko mieni się w światłach pięknej sceny EMA 2013!

godz. 20.45: gala Eska Music Awards 2013 wystartowała! Kto wygra w danej kategorii? Kto da najlepszy występ? Czekamy na Wasze propozycje w Eskowym czacie na żywo i komentarzach poniżej ;).

godz. 20.37
: Ewelina Lisowska z naszymi prezenterami ze studia przed EMA 2013 i deszcz oczywiście przestaje padać :). Dzięki Ewelina! Co zdradziła gwiazda? Dla swoich fanów przygotowała na dzisiejszą galę mix swoich hitów. Będzie moc? Nie ma innej opcji!

godz. 20.27:
Jest tak gorąco na kilka minut przed Eska Music Awards 2013, że na orzeźwienie pogoda zaserwowała nam letni deszczyk ;). My jednak mimo wszystko rozpędzamy się w stronę słońca razem z Eweliną Lisowską i innymi gwiazdami gali, która startuje już za chwilę.

godz. 19:51
: Szacuje się, że ponad 3 miliony osób odwiedzi Szczecin na początku sierpnia 2013 roku - podają Wiadomości TVP 1. A to wszystko sprawka EMA 2013 i oczywiście Tall Ships Races. Są tłumy, jest power, jest zabawa!

godz. 19:35:
Kto z Was jest ciekawy jak wygląda dziś Margaret? Tylko na ESKA.pl mamy już dla Was zdjęcia piosenkarki ze ścianki EMA 2013. Foty w galerii po kliknięciu >>> TUTAJ. Miłego oglądania, bo nie tylko jest, czego słuchać, ale i na co popatrzeć ;).

godz. 19.22: Ruda z Red Lips zdradziła, że na Eska Music Awards 2013 bawić się będzie blisko pół miliona ludzi. A ile osób śledzi naszą relację on-linie? Meldujemy się w Eskowym czacie i komentarzach poniżej ;)!

godz. 19.15:
Na TVP1 wystartowało wielkie odliczanie do gali EMA 2013. Pierwsze wejście w TV mamy już za sobą: tłum pod sceną robi wrażenie a słońce na niebie tylko podgrzewa atmosferę! Margaret oceniła outfity naszych prezenterów, ale podkreśliła, że czuje się przede wszystkim wokalistką. Gwiazda pochwaliła się też swoją pierwszą EK-pką All I Need. Wielkie odliczanie z TVP1 trwa.

godz. 18.50: Zobaczcie zdjęcia i video z prób na scenie ESKA Music Awards 2013! >>>
. A tutaj filmy z prób Honoraty Honey Skarbek:


godz. 18.00:
Puoteck przejmuje mikrofon i prosto ze Szczecina na antenie Radia ESKA poprowadzi dla Was Gorącą 20! Próby wciąż trwają, wokół sceny coraz więcej fanów, szczecinian i turystów! Jesteście tam? Wrzucajcie swoje zdjęcia spod sceny EMA 2013 z hashtagiem #ESKA! Zróbmy mega galerię!

godz. 16.50:
Na Wałach Chrobrego rusza próba generalna dzisiejszej gali! Jankes i Ada Fijał na scenie w otoczeniu mnóstwa gwiazd! Scenę przetestowali już m.in. Nelly Furtado, która na pewno zaśpiewa I'm Like A Bird, LemON z Napraw oraz Margaret szalejąca do Thank You Very Much.

godz. 14.36:
Mamy już zdjęcia z Meet & Greet oraz konferencji prasowej Nelly Furtado! - "Nelly jest mega ciepłą, otwartą i zabawną osobą!" - mówi po spotkaniu także ze swoją idolką Michu Sobkowski z Radia ESKA. Pełna relacja oraz zdjęcia fanów z Nelly Furtado znajdziecie TUTAJ >>>. Teraz trwa także próba Nelly Furtado na scenie. Pięknej scenie! Zaraz pokażemy Wam jak scena na Wałach Chrobrego wygląda nocą... . Zostańcie z nami!

godz. 14.15:
Na Fryderyku Chopinie w specjalnym studiu Radia ESKA gościł Piotr Kupicha. Zdjęcia wokalisty Feel znajdziecie w galerii w tym artykule, a zespół próbę przed EMA 2013 ma już za sobą!

godz. 13.10:
Na scenie trwa próba Honoraty Honey Skarbek, nominowanej do EMA 2013 w kategorii Najlepsza Artystka. Hit Honey - Nie Powiem Jak - usłyszycie na dzisiejszej imprezie.

godz. 12.51:
Porozmawialiśmy z liderem LemON Igorem Herbutem jeszcze przed próbą na scenie EMA. "Jestem zajarany całą galą" - stwierdził wokalista, który jednak nie kryje tremy przed wykonem na żywo hitu Napraw. My jesteśmy jednak pewni, że nie ma się czego obawiać i mamy dowód: IGOR NA ŻYWO w Radiu ESKA w G20 >>>.

godz. 12.26:
Trwa właśnie spotkanie Meet and Greet z Nelly Furtado. Zdjęcia i zakulisowe smaczki już wkrótce znajdziecie w naszej relacji. Kto czeka na występ Nelly dziś wieczorem ręka w górę - my podnosimy nawet dwie! A tymczasem w Radiu ESKA hity wokalistki. Miłego bujania się ;>.


godz. 12.15:
Oh, jak przyjemnie, unosić się wśród fal, gdy szumi, szumi woda i słychać ... aksamitny wokal Natalii Szroeder. Piosenkarka razem z Liberem jest teraz w trakcie próby. Chcesz być świadkiem przygotowań do EMA 2013 i jesteś w Szczecinie? Wbijajcie do nas na Wały Chrobrego. Reszta klika tutaj. Skąd piszcie? Dajcie znać w komentarzach i czacie na dole :):):).

godz. 11.50: Piersi na antenie Radia ESKA zdradzili, że czują się zaszczyceni możliwością grania na EMA 2013. Zespół ma nadzieję, że wieczorem publiczność zaśpiewa z nimi ich Bałkanicę. Nakręcamy największy wspólny wykon na gali? TUTAJ tekst Bałkanicy - Piersi. Ćwiczymy i śpiewamy ... w domach przed telewizorami, z Radiem ESKA i ESKĄ.pl też ;).

godz. 11.43
: Łódki, jachciki, jachty i ogrooomne statki - tych jest coraz więcej obok naszego studia na żaglowcu Fryderyk Chopin. Eskowi Piraci ze Szczecina meldują się na pokładzie. Jesteście z nami tak jak sprawdzający scenę EMA KASE i Wrethov? Ich One Life usłyszymy na żywo już wieczorem. Będzie się działo!

godz. 10.50:
Szczecinianie i turyści mogli przed chwilą obserwować próbę Eweliny Lisowskiej, która jeszcze nie ma pomysłu na wieczorową kreację! "Właśnie miałam pierwszą próbę, ale z rana nie jest fajnie śpiewać. Przede mną jeszcze druga. Całe siły oszczędzam jednak na wieczór. Nie uwierzycie, ale ja jeszcze nie wiem, co na siebie założę! To nawet dla mnie będzie niespodzianka" - mówiła na antenie ESKI Ewelina.

godz. 10.20: Na scenie ESKA Music Awards trwają próby: Piersi właśnie przećwiczyły Bałkanicę, a tymczasem na pokładzie Fryderyka Chopina Ruda z Red Lips, czyli Joanna Czarnecka, zdradziła na antenie ESKI, że zespół ma już gotowy kolejny singiel. Oczywiście To Co Nam Było wieczorem na żywo na EMA 2013.


godz. 9.46: Punktualnie o godz. 10.00 Michał Celeda i Krzysiek Skrzypkowski w Radiu ESKA powiedzą Wam "dzień dobry" prosto z pokładu pięknego żaglowca Fryderyk Chopin! To takie nasze studio ze sceną ESKA Music Awards w tle :) Zobaczcie film nakręcony ręką Michała Celedy oraz zdjęcia >>>.


godz. 9.00: Już za trzy godziny Nelly Furtado spotka się z fanami, a chwilę później z dziennikarzami. Konferencję poprowadzi Michu Sobkowski, który jest zdecydowanie największym fanem Nelly w Polsce! Oto dowód - kliknij i sprawdź... ;).

godz. 8.20: W Szczecinie jest już ekipa Radia ESKA, czyli głosy które doskonale znacie z anteny, m.in. Michu Sobkowski, Hanczak, Michał Celeda, Krzysiek Skrzypkowski, Rafał Adamczak, Puoteck i Andrzej Jaszczyszyn. Program na żywo ze Szczecina od godz. 10.00. Radia ESKA możecie słuchać także online - na smartfonach, tabletach i komputerach.

godz. 7.56:
Szczecin jest gotowy! Zobaczcie, jak wygląda scena ESKA Music Awards 2013, ile osób przy niej pracowało i jaką ma powierzchnię. To właśnie na niej Jula, zdobywczyni dwóch statuetek EMA 2012, po raz pierwszy zaprezentuje nowy singiel Ślad, którego fragmenty mogliście odsłuchać na ESKA.pl TUTAJ. Jak Wam się podoba?

godz. 7.37: EMA to nie tylko rozdanie prestiżowych nagród, ale też koncert polskich i światowych gwiazd! Kto wystąpi na Eska Music Awards 2013? Nelly Furtado, Kase & Wrethov, Feel, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder, Kreuzberg, Piersi i Jula to gwiazdy Eskowej gali.

godz. 7.20: Rozdanie nagród ESKA Music Awards 2013 już dziś na Wałach Chrobrego w Szczecinie! Pogoda będzie cudowna, więc przybywajcie! Wstęp wolny. Impreza startuje o godz. 20.45 i potrwa do godz. 23.00. W tym czasie poznamy laureatów ośmiu kategorii: TUTAJ SPRAWDZISZ WSZYSTKICH NOMINOWANYCH. Chcecie wiedzieć, kto wygrał w tamtym roku? Sprawdźcie pełne wyniki ESKA Music Awards 2012 >>>.

Sponsorem ESKA Music Awards 2013 jest producent napoju ROKO.

Zobacz zapowiedź EMA 2013!JB, KE


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze