ESKA In The Sun w Suntago - za nami najgorętsza majówka w Polsce! Sprawdź, co się działo

2022-05-06 14:48
ESKA in the sun
Autor: ESKA

Radio ESKA wspólnie z największym, zadaszonym parkiem wodnym e Europie Suntago zorganizowali majówkę pełną atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy wydarzenia w otoczeniu palm i lazurowej wody mogli poczuć się jak na zagranicznych wakacjach, a na imprezie ESKA In The Sun nie zabrakło plażowych aktywności i gorących hitów Radia ESKA.

W zeszły weekend, 1 maja 2022 odbyła się najgorętsza majówka w Polsce. ESKA In The Sun to wydarzenie, które odbyło się w parku wodnym Suntago. Niedziela upłynęła pod znakiem świetnej zabawy w rytm eskowych hitów. Każdy z uczestników wydarzenia mógł znaleźć dla siebie ulubione aktywności, wśród których znalazły się animacje taneczne, zajęcia z jogi, wodny fitness czy warsztaty z kuglarstwa.

Suntago zapewnia rajski wypoczynek

Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie znajdujący się w miejscowości Wręcza niedaleko Mszczonowa, 30 minut z centrum Warszawy. Podzielony jest na 3 strefy, które różnią się od siebie wyposażeniem, a co za tym idzie, przeznaczeniem. Strefa Relax przeznaczona jest dla osób powyżej 16 roku życia i znajduje się w niej 18 basenów oraz 400 palm sprowadzonych prosto z Malezji, Florydy i Kostaryki. Strefa Jumango jest bardziej rozrywkową częścią obiektu i przypomina tętniącą życiem dżunglę. Znajduje się tam m.in basen z bąbelkami czy 32 zjeżdżalnie, które zapewniają znakomitą zabawę zarówno młodszej, jak i starszej części odwiedzających. W tym tropikalnym klimacie można zatem oddać się błogiemu odpoczynkowi jak i rozerwać się pośród atrakcji dostępnych na wyciągnięcie ręki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sun Festival 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie Sun Festival?

ESKA rozkręciła imprezę w parku wodnym Suntago

Na początku maja odbyła się pełna niezapomnianych wrażeń majówka, podczas której osoby odwiedzające Suntago mogły skorzystać z wielu zorganizowanych wspólnie z radiem ESKA atrakcji. Nie zabrakło wodnych aktywności w strefie Relax, gdzie można było rozpocząć dzień od porannej gimnastyki i jogi. Osoby kochające sport mogły bez problemu odnaleźć się na zajęciach z wodnego fitnessu czy wzmacniającej ciało tabaty. Chętni mogli poruszać się również na zajęciach tanecznych z zumby.

W rozrywkowej strefie Jamango uczestnicy chętnie korzystali z toru do skimboardingu, gdzie należało wykazać się nie lada równowagą sunąc na desce po płytkiej warstwie wody. Trzeba przyznać, że atrakcja zapewniła gościom parku wodnego wiele frajdy i cieszyła się powodzeniem zarówno wśród młodszych jak i starszych miłośników wodnych aktywności. Na terenie Suntago można było również postrzelać z łuku czy wziąć udział w zajęciach kuglarskich, które sprawiły radość również naszym prowadzącym imprezę, Rudemu i Kasi Węsierskiej, a ich wyczyny można zobaczyć na instagramowym profilu radia ESKA.

Sonda
Byłeś/aś już w parku wodnym Suntago?
Eska In The Sun - tak bawiliśmy się w Suntago!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze