ESKA in the Sun - najgorętsza impreza tego lata z udziałem Cleo i nie tylko. Co się dzieje?

2020-08-08 13:23 Maksymilian Kluziewicz
ESKA in the Sun
Autor: Eska

Wakacje trwają w najlepsze! Pogoda za oknem dopisuje, a ekipa Radia ESKA zadbała o to, by atmosfera była jeszcze gorętsza, jak również o to, żeby słuchacze przeżyli największą przygodę tego lata. Koncert Cleo, piana party to zaledwie dwie z całej masy atrakcji, które czekają w największym zadaszonym parku wodnym w Europie, czyli w Suntago. Co dzieje się na miejscu? Sprawdź na ESKA.pl.

ESKA in the Sun - ta akcja na pewno zapadnie na długo w pamięć wszystkim słuchaczom, którzy zdecydowali się spędzić upalną sobotę w towarzystwie gwiazd Radia ESKA i nie tylko. Woda, muzyka, koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej Cleo oraz towarzystwo Kasi Węsierskiej, Jankesa i Rudego - to wszystko i znacznie więcej czeka na gości Suntago - największego zadaszonego parku wodnego w całej Europie. Prezenterzy są na miejscu od samego rana.

- Zaryzykuję stwierdzeniem, że jesteśmy w najgorętszym miejscu pośrodku Polski - relacjonuje Kasia Węsierska.

- Jest bardzo gorąco. Można powiedzieć, że najgoręcej, bo faktycznie, poza tym, że jest ciepło, to też dużo, dużo się tu dzisiaj dzieje - dodaje Rudy.

Dużo to mało powiedziane! Poza wspomnianym już koncertem Cleo, na gości czeka piana party, wspólne malowanie muralu z Jankesem, nauka tańca latino czy też wspólna zabawa w rytm najgorętszych kawałków muzycznych, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Bądźcie z nami i poczujcie tę tropikalną atmosferę!

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

ESKA in the Sun - co się dzieje za kulisami imprezy?

Żałujecie, że nie ma was w Suntago? Nic dziwnego! Niemniej jednak, wspólnie z prezenterami Radia ESKA zrobimy wszystko, byście poczuli, że jesteście w centrum najgorętszego wydarzenia tych wakacji. Słuchajcie relacji z imprezy przez cały dzień w Radiu ESKA i sprawdzajcie ESKA.pl. Znajdziecie tu szczegółową relację z imprezy - zdjęcia, wypowiedzi gwiazd i nie tylko.

- Przygotowałam dla was masę fajnych kawałków. Te, które lubicie, kochacie i zawsze ze mną śpiewacie. Za krokiem krok, Łowcy gwiazd, Dom się pojawią. Cała masa różnych rzeczy. W związku z tym już się nie mogę doczekać - powiedziała Cleo na chwilę przed występem.

- Bardzo fajny koncert, bardzo fajne emocje. Jest ciepło, więc fajnie się pobawić, potańczyć - mówili zachwyceni fani po koncercie Cleo.

Najnowsze