Eryk Waszczuk z The Voice Kids wydał album Star.Rec w wersji Deluxe. To gratka dla fanów!

2021-04-16 8:39 jj
Eryk Waszczuk z The Voice Kids wydał album Star.Rec w wersji Deluxe. To gratka dla fanów!
Autor: Materiały prasowe kids and teen records Eryk Waszczuk z The Voice Kids wydał album Star.Rec w wersji Deluxe. To gratka dla fanów!

10 kwietnia 2021, dokładnie w rocznicę premiery debiutanckiego albumu Eryka Waszczuka zatytułowanego Start.Rec i zarazem w dniu 15-tych urodzin młodego wokalisty ukazuje się reedycja płyty. Start.Rec - Deluxe Edition oprócz utworów znanych z podstawowej wersji została wzbogacona o premierowe remixy, wersje instrumentalne oraz wersje singlowe. Łącznie na wydawnictwie, znalazło się 41 utworów.

Eryk Waszczuk, to 15-letni wokalista, uczestnik pierwszej edycji programu The Voice Kids, z którego odpadł na etapie Bitew. Występ Eryka z Przesłuchań w ciemno, podczas których wykonał piosenkę When A Man Loves A Woman z repertuaru Michaela Boltona, w serwisie YouTube obejrzano ponad 9 mln razy. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej 1 stopnia w Międzyrzecu Podlaskim i laureatem wielu konkursów muzycznych. 10 kwietnia 2020 roku, nakładem wydawnictwa Soliton, swoją premierę miał debiutancki album Start.Rec. Data premiery była nieprzypadkowa, ze względu na przypadające w tym dniu 14-te urodziny Eryka. Wiele piosenek z płyty można było usłyszeć na antenach rozgłośni radiowych.

Sara Egwu James na Eurowizji Junior 2021? W internecie posypały się komentarze

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

Eryk Waszczuk Start.Rec Deluxe Edition - co na płycie?

Start.Rec ma dwa znaczenia. Pierwsze – oznacza początek muzycznej drogi, przygody, na którą złożyła się praca w studiu, pierwsze profesjonalne nagrania oraz autorskie piosenki. Drugie – w brzmieniu kojarzy się z serialem Star Trek – czyli z podróżami w kosmos, bo do takiej sytuacji można porównać wiele elementów, które złożyły się na drogę przebytą od momentu odpadnięcia z programu The Voice Kids do realizacji materiału na debiutancki album. Na materiał zawarty na krążku złożyły się autorskie kompozycje jak również zaaranżowane na nowo covery.

Najnowsze