ERKO JUN - wzrost, kto to, walki. Kim jest RYWAL POPKA na KSW 45? [5 CIEKAWOSTEK]

2018-10-06 21:14 rw
Erko Jun - kto to jest
Autor: fot. https://www.instagram.com/erkojun/ (screen)

Szybki, zwinny, wysportowany i nieobliczalny - Erko Jun jest rywalem Popka na KSW 45! Kim jest belgijski wojownik? Przekonajcie się na ESKA.pl

Erko Jun - kto to jest? Patrząc na zdjęcia belgijskiego wojownika niektórym na pewno robi się gorąco! Wszystkie szczegóły o zawodniku poznacie na ESKA.pl. Erko Jun to rywal Popka na KSW 45 w Londynie! Przypomnijmy, że Popek przegrał walkę z Tomaszem Oświecińskim, a Erko Jun wygrał z tym samym aktorem podczas ostatniej gali. Walka Popek - Erko Jun na KSW zapowiada się niezwykle elektryzująco!

KSW 45 ONLINE NA ŻYWO - WYNIKI WALK

Erko Jun - wzrost, waga, wiek

Erko Jun urodził się 28 czerwca 1990 roku. Zawodnik urodzony w Bośnii i Hercegowinie ma 178 cm wzrostu. Ostatnim razem podczas KSW jego waga wskazywała ok. 89 kg. Popek jest o ponad 20 kg cięższy i 5 cm wyższy!

Erko Jun - kto to jest?

Erko Jun to od niedawna zawodnik KSW, ale wciąż zajmuje się swoim hobby. Erko jest modelem, personalnym trenerem oraz właścicielem swojego sklepu. Urodził się w Bośnii i Hercegowinie, ale mając zaledwie 2 lata wraz z rodzicami opuścił swój dom w wyniku wojny w Bośni (1992). Rodzina przeprowadziła się do Belgii i tam zaczęła nowe życie. Erko Jun jest 3-krotnym mistrzem kulturystyki juniorów, wicemistrzem Bałkanów w kulturystyce oraz laureatem 3. miejsca podczas Musclemanii Show w Miami. Erko Jun trenuje na co dzień z mistrzem KSW w wadze półśredniej, Roberto Soldiciem, i od dawna miał zamiar spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie.

KSW 45 - WALKI, KARTA WALK. KTO WALCZY na KSW w Londynie 6.10.2018?

Kim jest rywal Popka na KSW 45? Erko Jun i ciekawostki o nim poniżej:

  • Erko Jun to zawodnik UFD Gym, który zaczął przygodę ze sportami walki od trenowania tae kwon do, boksu tajskiego i kickboxingu, by później skupić się na sportach siłowych.
  • Erko Jun został ciężko ranny podczas treningu i stracił uczucie w prawej nodze, od kolan po palce stóp. Lekarz poinformował go, że nigdy nie odzyska pełnej sprawności prawej nogi.
  • Erko Jun załamał się, gdy dowiedział się o swoich problemach zdrowotnych. Zaczęły się jego problemy rodzinne. Wdawał się w uliczne bójki.
  • Pomocną dłoń podał mu Bill Richardson. Namówił Erko Juna na wizytę na siłowni, trenowanie, poprawianie pełnej sprawności i szlifowanie swoich umiejętności. Udało się, sześć miesięcy rehabilitacji przyniosło skutek.
  • Erko miał trudny początek życia. Dopiero jego zamiłowanie do MMA i treningi zmieniły jego sposób postrzegania świata.

Erko Jun rywal Popka na KSW 45, w taki sposób pokonał Tomasza Oświecińskiego:

Erko Jun - Instagram

Profil Erko Juna, tylko na Instagramie, śledzi ponad milion osób, co już świadczy o dużej popularności tego gwiazdora. Znajdziemy na nim relacje treningów czy sesji zdjęciowych.

Najnowsze