Enea Spring Break 2016: data, miejsce, line-up, bilety

2016-01-15 22:53
Enea Spring Break 2016: data, miejsce, line-up, bilety
Autor: fot. logo festiwalu Enea Spring Break 2016: data, miejsce, line-up, bilety

Organizatorzy Enea Spring Break 2016 ogłosili line-up imprezy. Sprawdź, kto wystąpi, dokładną datę oraz gdzie i za ile kupić bilety na wiosenny festiwal w Poznaniu już teraz - na ESKA.pl

Organizatorzy Enea Spring Break 2016 ogłosili, kto wystąpi w dniach 21-23 kwietnia na wiosennym festiwalu w Poznaniu. Podczas trzydniowej imprezy na kilkunastu scenach w całym mieście pojawi się w sumie aż 50 artystów, wśród których znaleźli się m.in. Brodka, Taco Hemingway oraz Stara Rzeka. Warto dodać, że wykonawczyni hitów Granda, Dancing Shoes i Varsovie zaprezentuje tam po raz pierwszy materiał ze swojej nowej płyty.

Enea Spring Break 2016 - bilety

Bilety na Spring Break Festival 2016 w Poznaniu można kupić w przedsprzedaży za 89 zł oraz za 100 zł w dniu imprezy, o ile jeszcze będą dostępne. Przypominamy, że w poprzednich latach wejściówki na imprezę wyprzedały się ze sporym wyprzedzeniem i nie można już było ich dostać w trakcie imprezy. W spzredaży dostępne są wyłącznie karnety na wszystkie trzy dni festiwalu. Można je kupić online na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz stacjonarnie w Centrum Informacji Miejskiej, Rock Long Luck i sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Line-up Spring Break Festival 2016

Oto pełna lista wykonawców Spring Break 2016: Agi Brine, Bemine, Bibobit, Brodka, Brooks Was Here, Buslav, BVRS, Chaotic Pieces, Ciemnogrody, Daria Zawiałow, Diary Of Laura Palmer, drewnofromlas, Dyzmatronik, Erith, Extra, Fertile Hump, Flirtini, Hoszpital, How Dare You Alexis, Infradźwięki, JAAA!, Jakub Kusior, K BleaxKroki, KVBA, Lanberry, Lilly Hates Roses, Lor, Malky, Marcelina, Miss Is Sleepy, Moriah Woods, Niemoc, Notopop, Pasts, Pepe., Protomartyr, Rafał Ptaszyński, Rita Pax, Sam & Bart, SOXSO, Spoken Love, Stara Rzeka, Stefski & Hutch, Taco HemingwayTed Nemeth, The Spouds, The Stubs, Yoachim i Zimowa. Dokładną rozpiskę z podziałem na dni, godziny i miejsca koncertów poszczególnych artystów poznamy wkrótce.

Przy okazji przypominamy rewelacyjny remiks piosenki Brodki - Dancing Shoes zmiksowany przez KAMP!:

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze