Empik Premium - co to jest? Cena abonamentu, jak założyć kartę?

2019-08-20 16:22 A.D.
Brodka
Autor: Materiały prasowe

Masz zainteresowania, które pełnią ważną rolę w Twoim życiu? Jeśli tak, to właśnie z myślą o Tobie powstał Empik Premium – pierwszy w Polsce tak bogaty pakiet benefitów. W ramach usługi zyskasz szerokie rabaty, wygodę darmowej dostawy i unikatowe benefity kulturalne. Będziesz mógł korzystać ze specjalnych cen we wszystkich kanałach sprzedaży i otrzymasz do 3% zwrotu środków na swoje konto Empik.com. Darmowa dostawa, w tym również kurierem, zapewni Ci 100% wygody kupowania. Otrzymasz unikalny dostęp do biletów na koncerty i wydarzenia, 20% zniżki do kin Helios czy pakiet audiobooków i ebooków za 0 zł. A to wszystko od 6,67 zł miesięcznie przy zakupie usługi na 12 miesięcy! W kampanii promującej usługę wzięła udział Brodka.

Jedna usługa, korzyści we wszystkich kanałach

Empik – lider wielokanałowego handlu na rynku usług kultury i rozrywki w Polsce wprowadza Empik Premium, usługę skierowaną do wszystkich klientów, zarówno dla tych preferujących zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i klientów korzystających z Empik.com czy aplikacji mobilnej.

Pasje i związane z nimi oczekiwania naszych klientów są dla nas szczególnie ważne. Chcemy, by Empik Premium był atrakcyjny i wygodny dla każdego, niezależnie od zwyczajów zakupowych czy ulubionych kategorii produktowych, które często wynikają właśnie z realizowania pasji. - Piotr Frankowski, Szef Empik Premium

Oszczędność przy każdych zakupach

Niezależnie od tego, czy spędzasz życie na rowerze i potrzebujesz nowego sprzętu, czy jesteś fanem skandynawskich kryminałów, chcesz rozwijać swoje pasje i się uczyć. Teraz możesz to zrobić taniej i wygodniej! Usługa Empik Premium to stała zniżka 15% w salonach stacjonarnych. Zapłacisz mniej za książki, muzykę, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne oraz kolekcje Empiku. To także do 20% specjalnej zniżki w Empik.com na setki tysięcy produktów oznaczonych etykietą Premium – oprócz oferty dostępnej stacjonarnie, rabatowane będą również niemal wszystkie kategorie sklepu internetowego, m.in.: Zdrowie i uroda, Zabawki, Dom i ogród, Elektronika, Sport. Możesz też otrzymać nawet 3% zwrotu środków za zakupy na swoje konto w Empik.com, czyli do 600 złotych rocznie!

Dostawa za 0 zł

Empik Premium to darmowa dostawa do punktów odbioru i kurierem do rąk własnych! Łatwo i szybko zamówisz produkty na Empik.com, a dzięki usłudze Empik Premium przy zakupach powyżej 40 zł odbierzesz je bez żadnych dodatkowych kosztów w ponad 11 tysiącach paczkomatów oraz placówek Poczty Polskiej i stacji Orlen. Twoje zamówienie zostanie dostarczone za darmo do rąk własnych bądź możesz je bezpłatnie odebrać w ponad 260 salonach sieci Empik – decyzja należy do Ciebie!

Pakiet korzyści kulturalnych

Empik Premium to też łatwiejszy i tańszy dostęp do kultury i sztuki. Jesteś kinomaniakiem i często oglądasz filmy na wielkim ekranie? A może regularnie śledzisz trasy koncertowe swoich ulubionych wykonawców? W Empik Bilety i Going będzie dla Ciebie dostępna przedsprzedaż oraz zniżki na koncerty oraz wydarzenia. Na początek przedsprzedaż jesiennej trasy Bass Astral x Igo, specjalna pula biletów na koncert JIMEK Symphonixx w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz zniżki na koncerty klubowe, w tym Darii Zawiałow, Ani Dąbrowskiej czy Pawła Domagały. Pożeraczy literatury zachęci pakiet tysięcy audiobooków i ebooków za 0 zł w Empik Go, w tym takie hity jak Tatuażysta z Auschwitz, Heather Morris, Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia, czy A ja żem jej powiedziała... Katarzyny Nosowskiej. Empik Premium oferuje 20% zniżki na seanse filmowe sieci Helios – czyli do 47 kin w całej Polsce. Wszystkie miłe chwile i wspomnienia uwiecznij na zdjęciach – pakiet uzupełnia 20% zniżka na pełną ofertę Empik Foto oraz do 50 odbitek zdjęć w jakości premium za 1 gr na powitanie.

Empik Premium - cena, jak uruchomić? 

Empik Premium jest atrakcyjny dla każdego – niezależnie od tego, czy jest stałym klientem, czy korzysta z Empiku sporadycznie. W przypadku 12-miesięcznego okresu rozliczeniowego, koszt wynosi 6,67 zł miesięcznie.
Empik Premium jest usługą oferowaną na czas nieokreślony, przy czym odbiorca może wybrać dogodny dla siebie okres rozliczeniowy:
6,67 zł/mies. – przy 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym
8,33 zł/mies. – przy 6-miesięcznym okresie rozliczeniowym
9,99 zł/mies. – przy miesięcznym okresie rozliczeniowym
Usługę możesz uruchomić w każdym momencie, zarówno w salonie, jak i na empik.com oraz w aplikacji. Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.empik.com/premium.

Najnowsze