Emocjonalny utwór Sobla i Michała Szczygła doczekał się wakacyjnego klipu [WIDEO]

2020-08-10 10:23 Rafał Wróblewski
Emocjonalny utwór Sobla i Michała Szczygła doczekał się wakacyjnego klipu [WIDEO]
Autor: screen z filmu na YouTube: Sobel "Daj mi znać" ft. Michał Szczygieł / YouTube.com/Sobel Emocjonalny utwór Sobla i Michała Szczygła doczekał się wakacyjnego klipu [WIDEO]

Daj mi znać - prosi Sobel i Michał Szczygieł, a to wszystko we wspólnej piosence. Utwór, który pochodzi z płyty Kontrast doczekał się wakacyjnego teledysku, który możecie zobaczyć na ESKA.pl!

Daj mi znać to jeden najlepiej przyjętych utworów niedawno wydanej EP-ki Sobla zatytułowanej Kontrast. Młody artysta do wspólnego utworu zaprosił Michała Szczygła - finalistę ósmej edycji The Voice Of Poland. Piosenka Daj mi znać, jest jednym z aktualnych hitów na antenie Radia ESKA i możecie głosować na nią w ramach Gorącej 20. Jeśli jeszcze nie czujecie pozytywnego vibe'u tego numeru, to zobaczcie wakacyjny teledysk, który wyreżyserował Maciej Pieczykolan. 

Sobel - kim jest?

O wytatuowanym chłopaku zaczęło być głośno już początkiem roku, kiedy to szturmem zaczął zdobywać kolejne playlisty platform streamingowych. Jego najpopularniejszy utwór, Impreza, w serwisie YouTube osiągnął już ponad 36 milionów wyświetleń. W czerwcu premierę miała jego EP-ka zatytułowana Kontrast, a jej tytuł idealnie obrazuje nie tylko zawartą treść, ale także charakter muzyka.

Sobel - płyta Kontrast [EP]

Materiał składa się z ośmiu zróżnicowanych utworów, którymi Sobel ukazuje swój świat. Pod względem lirycznym jest to niejako przedstawienie swojej postaci i klucz do zrozumienia całości twórczości. Pod względem muzycznym jest bardzo szeroko. Nie brakuje tutaj syntetycznych i mocnych rapowych bitów, które przeplatane są balladowym klimatem. To ukazuje wachlarz możliwości wokalnych Sobla, a także jego otwarty umysł stylistyczny. Jest to zdecydowanie jego atut i wyróżnik.

Sobel i Michał Szczygieł - Daj mi znać

Najnowsze