Emeli Sande Live At The Royal Albert Hall na DVD! Kiedy premiera? Klkinij i sprawdź już teraz na Eska.pl [VIDEO]

2013-01-04 16:56

Emeli Sande przygotowała dla fanów DVD z koncertu w Royal Albert Hall. Wraz z premierą krążka na półkach w sklepach pojawi się też płyta CD z zapisem wykonów gwiazdy podczas show z listopada 2012 roku. Kiedy fani nacieszą swoje oczy i uszy nowymi wydawnictwami wokalistki?

Emeli Sande w 2013 roku przygotowała dla swoich fanów dwie niespodzianki. Zambijsko-szkocka wokalistka już w lutym podaruje im DVD z zapisem jej koncertu w Royal Albert Hall. Piosenkarka oprócz krążka z nagranymi występami przygotowała też płytę CD z wykonami z show z listopada 2012 roku. Nowe wydawnictwa Emeli promują jej debiutancki album Our Version of Events.

>>> Emeli Sande chciałaby nagrać nowy singiel z Cavinem Harrisem i Kanye Westem! [VIDEO]

Na płytkach fani gwiazdy będą mogli nacieszyć swoje oczy i uszy takimi hitami jak Daddy, My Kind Of Love, Clown, Read All About It Pt. III, Heaven, Beneath Your Beautiful i Next To Me.

Emeli Sande to nie pierwsza artystka, która zdecydowała się zarejestrować swój koncert Live At The Royal Albert Hall. Wcześniej DVD z występami w słynnej, londyńskiej hali koncertowej swoim fanom sprezentowała Adele.


Zobacz na Eska.pl Beneath Your Beautiful - Labrinth ft. Emeli Sande!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze