EMA 2017: Matthew Koma o polskch korzeniach i pierwszej płycie [VIDEO]

2017-06-17 18:02
Matthew Koma - wywiad z ESKA Music Awards 2017 dla ESKA.pl
Autor: fot. materiały własne ESKA.pl Matthew Koma - wywiad z ESKA Music Awards 2017 dla ESKA.pl

Matthew Koma wrócił do Polski, aby zaprezentować na ESKA Music Awards 2017 swój megahit Kisses Back. Co pamięta ze swojej poprzedniej wizyty w naszym kraju? Co wiemy na temat jego płyty? Szczegóły na ESKA.pl.

Matthew Koma przyleciał na ESKA Music Awards 2017 zaśpiewać swój wielki przebój Kisses Back. Nie jest to jednak jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Przypomnijmy, że amerykański artysta miał już okazję zaprezentować się polskiej publiczności w 2013 roku jako support Ellie Goulding w Warszawie. Na ściance EMA 2017 zapytaliśmy Matthew, co pamięta z tamtego pobytu w stolicy i przy okazji dowiedzieliśmy się, że całkiem sporo łączy go z Polską! 

Matthew Koma wie, że Polacy pokochali jego Kisses Back, ale przygotowuje się już do podbicia list przebojów ze swoimi kolejnymi utworami, jak opublikowany w połowie czerwca najnowszy singiel Suitcase. Czy to oznacza, że premiera jego debiutanckiego albumu jest już blisko? Tego dowiecie się już wkrótce w wywiadzie z Matthew Koma dla ESKA.pl. Jako przedsmak mamy dla was zapis transmisji na żywo zza kulis ESKA Music Awards 2017.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze