Ella Eyre - kim jest? Jakie ma hity?

2017-06-01 15:02
Ella Eyre - kim jest? Jakie ma hity?
Autor: fot. KĄTNY KAROL/KAPiF.pl/EAST NEWS Kim jest Ella Eyre

Ella Eyre to młoda wokalistka z Anglii mająca na koncie współpracę ze znanymi artystami! Hity, kariera i szczegóły z życia artystki - to wszystko do sprawdzenia na ESKA.pl

Ella Eyre - kim jest piękna wokalistka? Swoim wokalem zaczarowała słuchaczy na świecie! Angielska piosenkarka ma na koncie mini-album i jeden pełen studyjny album. Na tych dwóch krążkach znajdziecie przeboje, które doskonale znacie. W krótkiej karierze Ella Eyre współpracowała z takimi muzykami jak: Sigma, DJ Fresh, Naughty Boy, Wiz Khalifa, Bastille, Rudimental czy Sigala. Właśnie ten ostatni producent już 9 czerwca wyda utwór pt. Came Here For Love i może stać się jednym z hitów tegorocznych wakacji!

Ella Eyre - kim jest?

Niewiele jest osób, które nie wiedzą, kim jest Ella Eyre! Młoda, utalentowana, a na dodatek przepiękna wokalistka naprawdę nazywa się Ella McMahon. Urodziła się 1 kwietnia 1994 roku w Londynie, a na koncie ma mnóstwo hitów, które docierały do pierwszej piętnastki listy sprzedaży singli w Wielkiej Brytanii. Jej znakomite kawałki znacie również z anteny Radia ESKA! Zacznijmy jednak od początku.

Ella Eyre zanim została profesjonalną piosenkarką, trenowała pływanie. Później uczęszczała do szkoły, gdzie próbowała swoich sił w teatrze muzycznym. W 2011 roku jej talent i znakomity głos zauważył trener wokalny. Pomógł jej w rozwinięciu skrzydeł i niedługo, bo rok później podpisała kontrakt z wielką wytwórnią. Artystka wspólnie z zespołem Bastille nagrała cover dwóch hitów: No Scrubs (TLC) i Angels (the xx). Wspólną piosenkę zatytułowali No Angels i pojawiła się ona na mixtape zespołu, Other People's Hearache, Pt 2. Wokalem wówczas 18-letniej wokalistki, zachwycił się świat muzyki! W 2013 rodzimy dla niej zespół Rudimental postanowił nagrać z artystką wspólny kawałek. Chodzi oczywiście o singiel pt. Waiting All Night, który wielokrotnie dotarł na miejsce. 1 Gorącej 20 Radia ESKA i zadebiutował na szczycie UK Charts.

 

Sukcesy młodej piosenkarki trwały w najlepsze. Również w 2013 roku wspólnie z Wiz Khalifą i Naughty Boy nagrała przejmujący, ale jak się później okazało hitowy utwór pt. Think About It. Nieco później współpracowała z raperem znanym jako Tinie Tempah. Razem mają na koncie singiel pt. Someday (A Place In The Sun). Koniec 2013 to dla Elli Eyre także debiutancki minialbum pt. Deeper. Z tego wydawnictwa pochodzą takie megahity jak: If I Go, Comeback czy Together - wszystkie dotarły do TOP 20 UK Charts.

 

W 2014 roku wokalistka dała znakomite show podczas Orange Warsaw Festiwal. Zaśpiewała m.in. If I Go, Deeper czy Waiting All Night. Ella Eyre napisała również piosenkę dla reprezentantki Niemiec na Konkurs Piosenki Eurowizji 2015. Artystkę o współpracę w tym samym roku poprosił DJ Fresh. Owocem ich pracy jest przebój pt. Gravity! 

 

2015 to również rok, kiedy Ella Eyre wydała swój pierwszy pełny album! Felline dobrze został przyjęty przez krytyków muzycznych i dotarł na miejsce 4. sprzedaży albumów w Wielkiej Brytanii. Jednym z największych hitów na tym krążku okazał się utwór pt. Good Times. Za produkcję odpowiada Sigala! I co najważniejsze już wiadomo, że artystkę usłyszymy gościnnie w solowym hicie brytyjskiego producenta. Kawałek nosi tytuł Came Here For Love i premierowo pojawi się 9 czerwca 2017. Przypominamy, że Sigala to jedna z gwiazd gali ESKA Music Awards 2017 w Szczecinie.

ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI?

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 - kto wystąpi na gali w Szczecinie? EMA 2017 Line-up, a dokładnie pierwsze nazwiska podrzucamy Wam na ESKA.pl!

 

Najnowsze