Eliza i Trybson - łóżkowe sceny, miłość i wyznania w piosence Tajemnica. Zobacz teledysk pary z Warsaw Shore! [VIDEO]

2015-04-28 15:49

Eliza z Warsaw Shore - Tajemnica. Najnowsza piosenka Elizki oraz teledysk, w którym gościnnie wystąpił życiowy partner i ojciec dziecka Elizy - Trybson, również znany z programu Warsaw Shore - właśnie pojawił się na YouTube! Co dostaliśmy? Wyznanie miłości, obiecanki i macanki a do tego trochę tańca i dużo zarzucania blond włosami!    

Tajemnica - to nowa piosenka Elizy z Warsaw Shore, następczyni przebojowego Jesteś Dla Mnie Kokainą. Gwiazdka konsekwentnie trzyma się stylistyki dance/disco polo, co może się okazać przepisem na sukces - popularność tego muzycznego gatunku nie słabnie od wielu lat. W nowym klipie mamy okazję zobaczyć kilka odsłon Elizy - w łóżku z Trybsonem, na siłowni, tańczącą na tle graffiti oraz w dyskotece, a na koniec... Znowu w łóżku z Trybsonem ;)

Co na to fani Elizy z jej Facebookowego profilu? Wiele głosów twierdzi, że ta seksowna blondynka nie powinna próbować sił w muzyce. Inni - kibicowali, pisząc: "Pierwszy kawałek bardzo fajny . Nie przejmuj sie opinią innych. Rób to co lubisz. Trzymam za Ciebie kciuki" czy też otwarcie broniąc celebrytki: "a dajcie już spokój niech spełnia marzenia ;p". Zobaczcie Tajemnicę na ESKA.pl!


>>> Majówka 2015: gdzie w długi weekend wybrać się na rower?

>>> Majówka 2015: sklepy otwarte i zamknięte 1 i 3 maja. Gdzie zrobić zakupy?