Ekipa Genzie z daily! O której będą filmy? Jakie filmy będą wrzucać?

2021-11-24 14:27
Ekipa Genzie z daily! O której będą filmy? Jakie filmy będą wrzucać?
Autor: Kadr z filmu NASZA REAKCJA NA DOM GENZIE! z kanały YouTube GENZIE Ekipa Genzie z daily! O której będą filmy? Jakie filmy będą wrzucać?

Ekipa projektu Genzie przeprowadziła się do luksusowej willi pod Krakowem, którą przygotował ze swoją przyjaciółką Karol Friz Wiśniewski. Dom, w którym zamieszkało nowe pokolenie youtuberów kosztował 7 milionów złotych. Młodzi influencerzy zaczęli już tworzyć, a w nowym filmie zapowiedzieli, że materiały będą wrzucać... codziennie! O której godzinie je oglądać? Jaki będą tworzyli kontent?

Ekipa Genzie z daily! O której będą filmy? Jakie filmy będą wrzucać? Odpowiedzi na te pytania szukają osoby, które śledzą historię Bartka, Fausti, Hani, Patryka i Wiki. To właśnie oni zamieszkali w luksusowej willi pod Krakowem, która została wybudowana w pół roku, a jej koszt to 7 milionów złotych. Friz nie szczędził pieniędzy na dom dla uczestników Genzie. Nie ma się co dziwić, ponieważ w ostatnim materiale wideo, w którym pokazywali swoją reakcję na swoje nowe miejsce zamieszkania, ujawnili że będą tworzyć kontent daily.

GENZIE - kiedy startuje projekt Friza i o co w nim chodzi? [DATA, SKŁAD]

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Genzie - o której będą filmy?

Bartek, Fausti, Hania, Patryk i Wiki to uczestnicy nowego projektu Genzie, który stworzył popularny youtuber Karol Friz Wiśniewski. Nowe pokolenie influencerów w swoim ostatnio opublikowanym materiale wideo zdradzili, że filmy będą pojawiać się... codziennie. To oznacza, że cała piątka bierze przykład z pierwszego sezonu Ekipy Friza. O której będą publikować filmy w sieci? Nowe produkcje będą na kanale Genzie publikowane o godzinie 17:00.

GTA: Trilogy. Gracze załamani grą! Większa wtopa niż Cyberpunk 2077?

Genzie - jaki kontent?

Wszystko wskazuje na to, że Genzie będą bazowali na pomysłach z projektu Ekipy Friza. Do opublikowania mają co najmniej 365 filmów, a sam projekt potrwa do 21 listopada 2022 roku. Kontent, który będzie pojawiał się na kanale będzie family friendly, co oznacza że nie możemy spodziewać się produkcji które będą w jakikolwiek sposób demoralizowały młode osoby.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze