Ekipa Friza zadba o zdrowie milionów Polaków?! Fani rozszyfrowali Saw Challenge

Ekipa Friza zadba o zdrowie milionów Polaków?! Fani rozszyfrowali Saw Challenge
Autor: screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCwBtP6NDQtsP5YBa4vuZqHA / https://www.instagram.com/ekipa_sawchallenge/ Ekipa Friza zadba o zdrowie milionów Polaków?! Fani rozszyfrowali Saw Challenge

Aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i umiejętność radzenia sobie ze stresem - to czynniki, które zdecydowanie poprawiają samopoczucie. Friz, jak podejrzewają fani, zajmie się rozpowszechnieniem i pokazaniem, jak ważny jest zdrowy tryb życia. Szczególnie dla młodych osób, które większość czasu spędzają przed komputerem lub telefonem. Wyjaśniamy, o co chodzi i skąd wynika to przypuszczenie dotyczące niepotwierdzonego jeszcze, nowego projektu popularnego Youtubera.

Ekipa Friza nie zwalnia tempa i nieustannie wywołuje emocje wśród swoich fanów. Friz, Wersow, Tromba, Patecki i pozostali członkowie prawie codziennie od miesięcy są na ustach polskich nastolatków i nie tylko. Coraz starsi interesują się losami popularnych Youtuberów. O ich popularności świadczą wyniki, ale również fakt, iż nie ma dnia, by w mediach społecznościowych nie pojawiły się shoty lub informacje z życia twórców. Niedawno każdy mówił o przezabawnym roaście, w czasie którego Friz został mocno pojechany, później internauci byli rozbawieni, gdy Friz tańczył z delfinem, a kilkanaście dni temu wypłynęła informacja odnośnie wydatków przyjaciół w Dubaju. Głośno było także o tym, jak Friz zainwestował w karty Pokemonów i nawet w części mu się to nie zwróciło. Kilka dni temu natomiast, w sieci zaistniały pogłoski, że w nowym teledysku Karola Wiśniewskiego pojawi się ogromny wąż. Najwięksi fani już odliczają dni do czerwcowej premiery debiutanckiej płyty Ekipy. Ich uwagę przykuł jeden z profili na Instagramie. 

Friz kiedyś i dziś

Friz - co to jest Saw Challenge?

Friz wie jak zrobić niespodziankę swoim fanom i ci czują, że Youtuber szykuje kolejną petardę. Fani odkryli na Instagramie, że Friz obserwuje konto Ekipa_Sawchallenge, które jest kontem prywatnym. Wiadomo jednak, że Ekipa Saw Challenge ma jeden post, ale też w opisie link do niepublicznego filmiku zatytułowanego: Nr3 Płyta Ekipy - Friz - wiadomość.

Finalnie oznacza to, że Karol Wiśniewski wie o istnieniu takiego profilu i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co się szykuje. 

Ekipa Friza zadba o zdrowie milionów Polaków?! Fani rozszyfrowali Saw Challenge
Autor: https://www.instagram.com/ekipa_sawchallenge/ Ekipa Friza zadba o zdrowie milionów Polaków?! Fani rozszyfrowali Saw Challenge

Ekipa Sawchallenge ma również kanał na YouTube, na którym znajdziecie trzy filmiki. W pierwszym dwoje mężczyzn zwraca się do Youtuberów: - Witajcie Ekipo, zagrajmy w grę. To nie przypadek, że Was wybraliśmy. Jesteście przykładem do naśladowania dla milionów ludzi. Przez co jesteście idealnymi kandydatami, którzy pomogą nam pozarażać innych aktywnością fizyczną. Obejrzeliśmy kilkadziesiąt godzin filmów Ekipy, żeby Was bliżej poznać i przygotować coś spersonalizowanego i spektularnego jednocześnie. Współrzedne miejsca znajdują się na Instagramie. Profil: Ekipa_Sawchallenge. Tam też ustalimy termin. Jak już to zrobimy, aktywujemy czterocyfrowy kod do domku. Będzie nim numer taksówki, do której wsiadła Murcix od razu po przylocie do Los Angeles. Kod do drugiego domku zdobędziecie na końcu wszystkich zadań. Nie możecie pominąć żadnego zadania. Pamiętajcie, żeby zabrać pewną rzecz z Waszego sklepu. Coś, czego często używaliście w swoich odcinkach i co przyda się w terenie.

Trzeba przyznać, że jest to nieco przerażające. Filmiki Ekipy Sawchallenge wywołują ciarki na ciele, to jednak fani mają swoje podejrzenie.

Saw Challenge - o co chodzi?

Trzeci sezon Ekipy zbliża się wielkimi krokami. Czas na nowe przygody i czas na zmiany w sposobie tworzenia Youtuberów. Osoby śledzące poczynania Friza i jego przyjaciół początkowo były zaintrygowane sposobem przekazu, jaki płynął prosto od Ekipy Sawchallenge. Teraz jednak wszystko złożyło się w jedną całość i odkryli, o co prawdopodobnie chodzi w akcji Sawchallenge. Jedna z teorii mówi o tym, że Friz będzie chciał zadbać o zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną milionów Polaków. Szczególnie wśród młodych osób, a dobrze wiemy, jak szerokim zasięgiem może pochwalić się Youtuber. Wszystko to z pomocą dwóch trenerów personalnych. Czy tak się faktycznie stanie? Mamy nadzieję poznać odpowiedź na to pytanie w najbliższym czasie.

Najnowsze