Ekipa Friza wydała fortunę w Stanach Zjednoczonych! Znamy dokładną kwotę

2020-07-30 15:55 JJ
Ekipa Friza wydała fortunę w Stanach Zjednoczonych! Znamy dokładną kwotę
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=QR66gxY5lCw Ekipa Friza wydała fortunę w Stanach Zjednoczonych! Znamy dokładną kwotę

Friz wraz ze swoimi przyjaciółmi rozpoczął drugi sezon projektu Ekipa wylotem do Stanów Zjednoczonych. Początkowo youtuberzy mieli spędzić tam miesiąc, a w związku z pandemią koronawirusa zostali uziemieni w Los Angeles na kwartał. Ile Karol wydał na tą podróż? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Friz wydał fortunę na wyjazd do USA. Ile konkretnie? Karol Wiśniewski nie lubi się chwalić swoimi zarobkami. Podobnie zresztą jak cała Ekipa, włącznie z montażystami i operatorami. W trakcie jednego z wywiadów powiedział, że sklep EKIPATONOSI przynosi mu 10 milionów złotych obrotu rocznie. To dosyć spora kwota. Jednak fani zastanawiali się, ile pieniędzy kosztowała Friza podróż wraz z przyjaciółmi do Los Angeles. Przypomnijmy, że youtuberzy aż dwa razy zmieniali domy w których mieszkali. Okazuje się, że w trakcie jednej z transmisji na żywo na Twitchu Friz wraz z Wujkiem Łukaszem zdradzili ile wydali w Stanach Zjednoczonych!

Friz - ile wydał w Stanach Zjednoczonych?

Friz to najpopularniejszy YouTuber w Polsce. Ostatnio przekroczył cztery miliony subskrypcji w serwisie YouTube. Jako pierwszy w Polsce zrealizował projekt daily, czyli przez rok codziennie dodawał filmiki na swój kanał. Po tak ogromnym sukcesie wyjechał z Ekipą do Stanów Zjednoczonych na wakacje - jednak przez ten czas również realizował kontent na swój kanał. W trakcie ostatniej transmisji na żywo na Twitchu, zdradził ile kosztował ich wyjazd do Los Angeles.

Ostatnio policzyłem i musimy Wam powiedzieć, że sam wyjazd dla wszystkich członków naszej Ekipy wyniósł milion złotych!

Warto zaznaczyć, że kwota o której mówił Łukasz Wojtyca - czyli osoba odpowiedzialna za wsparcie gwiazdy Ekipy - musiała pokryć zakwaterowanie, bilety lotnicze i wyżywienie nie tylko dla 11 youtuberów, ale również dla całej ekipy technicznej. Jak zdradził Wujek Łuki, w Stanach Zjednoczonych było ponad 20 osób.

Najnowsze