Ekipa Friza w domu Justina Biebera. Ile zapłacili za wynajem? [KWOTA, CENA]

2022-03-16 8:40
Ekipa Friza w domu Justina Biebera. Ile zapłacili za wynajem? [KWOTA, CENA]
Autor: screen z filmu na YouTube: EKIPA - SE4ON / YouTube.com/EKIPA Ekipa Friza w domu Justina Biebera. Ile zapłacili za wynajem? [KWOTA, CENA]

Cena za noc w domu Justina Biebera wywołuje szok i zdumienie. Członkowie Ekipy Friza nie patrzyli jednak na koszty i postanowili spełnić jedno ze swoich marzeń. W końcu żyjemy tylko raz. Ile zapłacili za noc w popularnej willi kanadyjskiego artysty? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - dom Justina Biebera
  2. Ekipa Friza - wynajem domu Biebera

Ekipa Friza zamieszkała w domu Justina Biebera i wywołała ogromy szum. Wakacyjna posiadłość kanadyjskiego artysty robi wrażenie z zewnątrz, ale i wewnątrz. Na początku ekscytację wywołał fortepian, na którym w przeszłości grał właściciel willi. Później kolejno luksusowe szafki, łóżka, kort tenisowy, basen, siłownia, pole golfowe, a nawet ekskluzywna winda od Louis Vuitton. Najpopularniejszy projekt internetowy w Polsce, jak widać, z rozmachem postanowił uczcić zakończenie 3. sezonu swojej działalności. Twórcy polecieli do Stanów Zjednoczonych, by ostatecznie wylądować na Hawajach. Ile zapłacili za dom Justina Biebera, a dokładniej za jego wynajęcie? Kwota może przyprawić o zawrót głowy.

Sonda
Zrobiło to na tobie wrażenie, że Ekipa zamieszkała w domu Biebera?
Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Ekipa Friza - dom Justina Biebera

Ekipa Friza w domu Justina Biebera to duża niespodzianka dla fanów, ale również osób, które nie śledzą na co dzień poczynań popularnego projektu. Nikt się nie spodziewał, że twórcy w tak huczny sposób zakończą trzeci sezon. Sami członkowie grupy żartowali, że nie wiedzą, czy cieszyć się lokalnymi atrakcjami, czy korzystać z dobrodziejstw willi udostępnionej przez kanadyjskiego wokalistę. 

Friz wybrał się na spływ i prawie UTONĄŁ. Chwile grozy uwieczniła kamera [WIDEO]

Dom Justina Biebera ma kort tenisowy, pole golfowe, lądowisko dla helikopterów, basen olimpijski, a całość jest wzniesiona na jednym z bardziej wyjątkowych wodospadów na Hawajach. W środku są dwie windy. Posiadłość w sumie ma trzy piętra, dziesięć łazienek i pięć sypialni.

Ekipa Friza - wynajem domu Biebera

Ile kosztuje dom Justina Biebera? Wartość posiadłości wynosi około 285 milionów dolarów netto. Water Falling Estate, położone w pięknym hawajskim stanie, wystawiony jest na sprzedaż za kwotę 26,5 miliona dolarów. Szacuje się, że Ekipa Friza za jedną noc zapłaciła około 10 tysięcy dolarów. Nie wiadomo, ile nocy spędzili na Hawajach. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze