Ekipa Friza - co youtuberzy robili zanim byli sławni? Będziecie w szoku!

2021-09-07 10:49
 Karol Friz Wiśniewski
Autor: screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Polski YouTube został opanowany przez Ekipę Friza. Paczka przyjaciół dzięki projektowi daily osiągnęła swój sukces, bijąc rekordy popularności. Teraz wiodą luksusowe życie, a w dodatku spełniają marzenia. Jednak zanim do tego wszystkiego doszli, byli zwykłymi ludźmi, którzy chodzili do szkoły, a nawet pracowali. Co dokładnie robili zanim byli sławni? Możecie się zdziwić!

Ekipa Friza to nie tylko internetowi twórcy, ale także influencerzy. Oprócz tego funkcjonują na giełdzie jako spółka akcyjna Ekipa Holding, a nawet posiadają swoją własną markę EkipaToNosi. Nie można zapomnieć również o lodach, które stworzyli z marką koral i które stały się bezwzględnym hitem. Na tym jeszcze nie kończy się ich działalność. Własna strefa w największym parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii, debiutancka płyta Sezon 3, przy której współpracował między innymi Donatan, a także artykuły szkolne z własnym logo, które pojawiły się w polskich marketach. Jednak na ten sukces paczka przyjaciół zapracowała sobie sama. Kim byli i co robili zanim byli sławni? Z pewnością o tym nie wiedzieliście!

Friz kiedyś i dziś

Co członkowie Ekipy robili zanim byli sławni?

Przypomnijmy, że w skład Ekipy wchodzi: Friz, Wersow, Tromba, Marcysia, Wujek Łuki, Fusialka, Mini Majk, Poczciwy Krzychu, Murcix, Patec oraz Nowciax. Choć dzisiaj są prawdziwymi gwiazdami to nie zawsze było im tak łatwo i wiedli zwyczajne życie. Musieli wstawać do szkoły, chodzić do pracy i wypełniać swoje obowiązki. Jak ich życie wyglądało przez YouTubem? Możecie być zaskoczeni!

Karol Wiśniewski - Friz

Friz zanim został sławny i stworzył Ekipę, nagrywał filmiki z jazdy na rolkach, a następnie z gier Pokemon Go, które przyniosły mu ogromną popularność.

Weronika Sowa - Wersow

Wersow zanim podjęła się rozwijania kanału na YouTube próbowała swoich sił amatorsko przed obiektywem aparatu i prowadziła bloga modowego. Studiowała prawo na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Pomagała rodzicom przy Dworku, w którym odbywają się między innymi przyjęcia weselne. W trakcie studiów dorabiała sobie jako kelnerka.

Mateusz Trąbka - Tromba

Tromba pracował w kinie gdzie zarabiał 6 złotych na godzinę, ale także w Call Center Orange, gdzie dzwonił do klientów z nowymi ofertami, a także w sklepach odzieżowych takich jak Zara, czy też Nike.

Maria Ryskala - Marcysia

Marcysia będąc małą dziewczynka chciała zostać piosenkarką. Swój pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 15 lat, w tajemnicy przed rodzicami, więcej informacji o przeszłości Marcysi nie znajdziemy w sieci.

Łukasz Wojtyca - Wujek Łuki

Wujek Łuki dziś jest menadżerem Ekipy. Wcześniej jednak pracował w Holandii, gdzie miał stałą pracę. Jego przygoda z Ekipą zaczęła się od zapoznania go z Frizem przez Trombę.

Katarzyna Bożek - Fusialka

Fusialka zanim dołączyła do Ekipy Friza była zawodniczką CS:Go i bardzo marzyła o tym, aby kiedyś w ten sposób zarabiać pieniądze. Co ciekawe, reprezentowała Emperor Esport czy Saiprah i rywalizowała na wielu turniejach, w których miała okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodniczkami e-sportu w Polsce.

Mateusz Krzyżanowski - Mini Majk

Mini Majk pracował kiedyś przy obsługach imprez w barach. Był jedną z większych atrakcji, ze względu na swój wzrost. Youtuber chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami barmańskimi, ponieważ kiedyś wykorzystywał to w swojej pracy - robił drinki. Friz poznał go właśnie w barze.

Kamil Chwastek - Poczciwy Krzychu

Poczciwy Krzychu był piłkarzem i ukończył studia inżynierskie na Politechnice Krakowskiej.

Marta Błoch - Murcix

Murcix jest dziewczyną z małego miasta. Kiedy przeprowadziła się do Krakowa pracowała w jednym z fast foodów oraz studiowała psychologię.

Jakub Patecki - Patec

Patec zanim dołączył do Ekipy tworzył kanał WszystkoVlog, wraz ze swoim przyjacielem Bodziem. Przerwał projekt, gdy zaczął studiować informatykę, a następnie podjął współpracę z Ekipą. 

Piotr Nowak - Nowciax

Nowciax z zawodu jest fotografem. Zanim dołączył do Ekipy był fotografem influencerów. Co ciekawe, to właśnie on zrobił zdjęcie Frizowi, która została opublikowana w Foerbsie.

Najnowsze