Egzamin ósmoklasisty 2022 - LOGOWANIE. Jak sprawdzić wyniki? Jak się zalogować?

2022-07-01 9:39
Egzamin ósmoklasisty 2022 - LOGOWANIE. Jak sprawdzić wyniki? Jak się zalogować?
Autor: Piotr Hukalo/East News Egzamin ósmoklasisty 2022 - LOGOWANIE. Jak sprawdzić wyniki? Jak się zalogować?

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 można sprawdzić za pośrednictwem specjalnie dedykowanej temu stronie internetowej. Należy posiadać hasło i login, które przekazał Wam dyrektor szkoły. Co jednak w momencie, gdy zapomnicie danych do logowania? Podpowiadamy serwując szczegółową rozpiskę, która ułatwi wam sprawdzenie wyników egzaminu 8-klasisty.

Spis treści

 1. Egzamin ósmoklasisty 2022 LOGOWANIE: gdzie?
 2. Egzamin ósmoklasisty 2022 - jak się zalogować?

Egzamin ósmoklasisty 2022 - logowanie może sprawić problemy uczniom. Jak sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022? Szukacie podpowiedzi, jak się zalogować do ZIU? Instrukcja krok po kroku na pewno się wam przyda. Uczniowie z niecierpliwością wyczekiwali aż Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosi wyniki egzaminu 8-klasisty 2022. Online można je sprawdzić za pośrednictwem specjalnej platformy, ale istnieje też standardowa możliwość, czyli sprawdzenie rezultatów w sekretariacie waszej szkoły. Nie ulega wątpliwości, że jednak opcja wyników udostępnionych w internecie będzie cieszyć się większą popularnością. Nie będzie trzeba wychodzić z domu, a co więcej zrobicie to w kilka minut. Pamiętajcie, że mogą występować przeciążenia serwerów wynikające z tysięcy wejść w jednym czasie. Zachowajcie cierpliwość.

CKE WYNIKI MATUR 2022 - matematyka i polski. Kiedy i gdzie wyniki matur online?

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Egzamin ósmoklasisty 2022 LOGOWANIE: gdzie?

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 poznacie z samego rana 1 lipca 2022. O godzinie 10:00 pojawią się one na platformie ZIU, którą znajdziecie na stronie wyniki.edu.pl.

Egzamin ósmoklasisty 2022 - jak się zalogować?

Jak się zalogować do ZIU? Jak sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty? 1.07.2022 wiele osób z nerwami i niecierpliwością będzie poszukiwać prostej instrukcji, dzięki której sprawdzą swoje rezultaty. Sprawdzenie wyników w ZIU jest banalnie proste. Przedstawiamy kolejność działań:

 1. HASŁO, LOGIN: Dyrektor szkoły przekazuje zdającym dane do logowania w serwisie ZIU, które zawierają informacje: Login, Hasło, Adres serwisu, Kod zdającego, Data wydruku.
 2. STRONA: Należy wejść na stronę https://wyniki.edu.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login oraz hasło w odpowiednie pola i kliknąć przycisk Dalej.
 3. ZAPOMNIAŁEM/AM HASŁA: W przypadku problemów z dostępem, upewnić się czy połączenie z Internetem działa poprawnie, a następnie, jeżeli zaistnieje taka konieczność, skorzystać z opcji odzyskiwania hasła (przycisk Nie pamiętam hasła)
 4. PRZYPOMNIENIE HASŁA: Wpisać adres e-mail powiązany z kontem ZIU na który zostanie wysłany link z możliwością zmiany hasła.
 5. LOGOWANIE: Po zalogowaniu należy wybrać egzamin, klikając w pole z jego nazwą
 6. WYBÓR TESTU: Po wybraniu egzaminu, w serwisie wyświetlone są informacje o wynikach osiągniętych z poszczególnych przedmiotów
 7. SZCZEGÓŁOWE WYNIKI: Aby sprawdzić szczegółowe wyniki z danego egzaminu, należy kliknąć w pole z nazwą tego egzaminu
 8. POBRANIE WYNIKÓW: W serwisie zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat arkusza oraz uzyskanej punktacji za poszczególne. Możliwe jest również pobranie pliku z wynikami za pomocą przycisku Pobierz
 9. WYLOGOWANIE: W celu wylogowania z serwisu ZIU należy kliknąć w ikonę przedstawiającą login zdającego

Staniny egzamin ósmoklasisty 2022 - czym są? Co to jest stanina egzaminu 8-klasisty?

Sonda
Jak ci poszedł egzamin ósmoklasisty 2022?

Wyniki sprawdzone? Można jechać na wakacje. Ale uwaga na "atrakcyjne" oferty wyjazdów, takie jak ta od Alberta z Radia ESKA :)

Posłuchajcie wakacyjnej WKRĘTARKI!

Listen to "Wakacje" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze