Edyta Pazura - wiek, wzrost, dzieci, blog, Instagram. Kim jest?

2021-10-21 15:13
Cezary Pazura i Edyta Pazura
Autor: WBF

Kim jest Edyta Pazura? To pytanie pojawia się często. Internauci chcą wiedzieć więcej na jej temat. Prywatnie jest ona żoną znanego aktora Cezarego Pazury. Zastanawiacie się co u niej słychać? Przeczytajcie ten artykuł!

Edyta Pazurawiek, wzrost, dzieci, blog, Instagram. Takie hasła najczęściej znaleźć możemy obok jej nazwiska. Kobieta pochodzi z Krakowa. Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Edyta Pazura jest marketingowcem, fotografką oraz menadżerką. Szeroko komentowanym w mediach tematem przez wiele lat był wiek dzielący kobietę i jej męża. Jest między nimi prawie 30 lat różnicy. Para jednak wydaje się być bardzo zakochana. Co ciekawe, Edyta poznała swojego przyszłego męża w pociągu. Chcecie poznać więcej informacji na jej temat? Oto one!

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Edyta Pazura – wiek

Edyta Pazura urodziła się w 1988 roku. Ma teraz 33 lata.

Edyta Pazura – wzrost

Ile ma wzrostu? Mierzy ponad 170 cm.

Edyta Pazura – dzieci

Kobieta jest matką trzech pociech – Amelki, Antoniego oraz Rity. Jej pierwsze dziecko urodziło się niedługo po ślubie z Cezarym Pazurą.

Edyta Pazura - blog

Pisanie bloga to jedna z pasji Edyty Pazury. Swoje przemyślenia publikuje w internetowym pamiętniku o nazwie Just Keep Living. Znajdziecie w nim również wiele zdjęć.

Edyta Pazura – Instagram

Czy Pazura prowadzi Instagrama? Mamy dobrą wiadomość dla jej fanów. W tym serwisie kobietę znajdziecie pod nickiem @edyta_pazura

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze