Edyta Górniak i Ignacy

i

Autor: YouTube/The Voice of Poland

Edyta Górniak wyrzuciła go z The Voice of Poland przed finałem. Dziś robi zawrotną karierę

2023-11-03 8:29

Czy to największy błąd w karierze Edyty Górniak jako jurorki The Voice of Poland? Z pewnością wielu fanów formatu uzna, że tak. Uczestnik 11. edycji programu, Ignacy Błażejowski, odnosi coraz większe sukcesy w świecie muzyki. Artysta był o krok od zostania finalistą telewizyjnego show, jednak trenerka ostatecznie postawiła na jego konkurentki. Pamiętacie początki tego cieszącego się coraz większą rozpoznawalnością wokalisty?

Ignacy Błażejowski to nazwisko, które lepiej zapamiętać. Jeśli jeszcze nie kojarzycie tego debiutującego na polskiej scenie muzycznej artysty, czym prędzej nadrabiajcie zaległości. To właśnie jego piosenka - Czekam na znak - przez wiele tygodni była największym hitem w polskich radiostacjach. Porywający utwór, w którym słuchacze dostrzegli inspiracje między innymi Dawidem Podsiadłą czy Ralphem Kaminskim, doskonale radził sobie także w notowaniu Gorąca 20 Radia ESKA. Ignacy zdaje się jednak nie spoczywać na laurach i co rusz prezentuje nowe kawałki, nad którymi pracował przez ostatnie miesiące. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarz będzie kolejnym przykładem artysty, który nie musiał wygrać telewizyjnego show, by odnieść sukces i zdobyć uznanie w branży muzycznej. Ignacy brał bowiem udział w 11. edycji programu The Voice of Poland. To właśnie jego Edyta Górniak odrzuciła przed finałem. Widzowie nie kryli wówczas oburzenia jej decyzją.

The Voice of Poland - uczestnicy, którzy nie wygrali, a osiągnęli więcej niż zwycięzcy! [GALERIA]

Wywiad z Ignacym

Ignacy zaczynał w The Voice of Poland

To jedna z decyzji, które wywołały największe emocje w historii The Voice of Poland. Tuż przed półfinałem Edyta Górniak podjęła decyzję o odrzuceniu potencjalnego faworyta do zwycięstwa - Ignacego Błażejowskiego. 16-letni wówczas artysta postanowił stanąć w obronie krytykowanej mentorki, życząc powodzenia koleżankom z drużyny. Przypomnijmy, że w finale drużynę wokalistki reprezentowała Anna Gąsienica-Byrcyn. 

DZIĘKUJĘ♥️ Dziewczyny - LET'S GO!! Półfinał jest Wasz ? To dopiero początek...? - napisał.

Jak widać, jego słowa okazały się prorocze. Numer Ignacego zatytułowany Czekam na znak to bezsprzecznie jeden z największych hitów ostatnich miesięcy, o czym świadczą miliony odsłon pod nakręconym do niego klipem. 20 października na rynku ukazała się jego debiutancka płyta Central Park. Chyba jesteśmy świadkami narodzin kolejnej gwiazdy!

Listen on Spreaker.