Edyta Górniak pierwszy raz o wyjściu byłego męża z więzienia

i

Autor: fot. WBF Edyta Górniak pierwszy raz o wyjściu byłego męża z więzienia

Edyta Górniak pierwszy raz o Dariuszu K. na wolności. 5 faktów o ich związku

2017-02-21 12:19

Edyta Górniak po raz pierwszy zdradziła, co poczuła, gdy dowiedziała się, że jej były mąż wyszedł z aresztu. Przy okazji przypominamy najważniejsze fakty na temat związku wokalistki i Dariusza K.

Edyta Górniak przerywa milczenie i po raz pierwszy oficjalnie wypowiada się na temat Dariusza K. po jego wyjściu z aresztu. Czy gwiazda czuła niepokój, gdy dowiedziała się, że jej były mąż jest już na wolności? Artystka w szczerym wywiadzie wyznała, że sama dowiedziała się o tym fakcie z mediów pod koniec zeszłego roku, gdy obchodziła Święto Dziękczynienia w Nowym Jorku. Edyta przyznała, że w pierwszej kolejności pomyślała o swoim synie Allanie, następnie o rodzinie kobiety, która straciła życie w wypadku spowodowanym przez jej byłego męża, a dopiero na końcu o sobie. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że ojciec dziecka Edyty Górniak na razie niespecjalnie szuka kontaktu z synem. Sam Allan, zdaniem Edyty, nie jest jeszcze gotowy na spotkanie z ojcem.

>> Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny "ja pie***le" - zobacz zabawne video [Eurowizja 2017]

Edyta Górniak i Dariusz K - co wiemy o ich związku?
 

  1. Allan Karol - jedyne dziecko Edyty i Dariusza - przyszedł na świat 27 czerwca 2014 roku.
  2. Edyta Górniak i Dariusz K. wzięli ślub 11 listopada 2005 roku.
  3. Po kilku latach małżeństwa Edyta złożyła pozew o rozwód.
  4. Para oficjalnie wzięła rozwód 24 lutego 2010 roku.
  5. Dariusz K. w 2014 roku, będąc pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. Były partner Edyty został skazany w 2016 roku na 7 lat więzienia, ale po złożeniu apelacji, wyszedł z aresztu za poręczeniem majątkowym w wysokości 400 tys. zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE