Ed Sheeran zaliczył mega wtopę? Fani nie mogą mu tego wybaczyć

2021-07-01 13:29
Ed Sheeran
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Z porównaniami trzeba uważać. Przekonał się o tym sam Ed Sheeran, który w jednym z programów porównał odnoszącą obecnie wielkie sukcesy Olivię Rodrigo do jednej z największych gwiazd muzycznych XXI wieku. Fani obu piosenkarek nie kryją oburzenia tym faktem. O kim mowa?

Olivia Rodrigo to nowa Avril Lavigne? Tak przynajmniej twierdzi Ed Sheeran, który w zeszłym tygodniu powrócił z pierwszym od dłuższego czasu singlem Bad Habits. Piosenkarz nie przestaje promować najnowszego wydawnictwa, a jednym z elementów promocji był jego udział w programie Most Requested Live. Podczas rozmowy z dziennikarzem Ed Sheeran wypowiedział się nie tylko na temat muzycznych nowości, ale także innych gwiazd popu. Artysta dostrzegł potencjał drzemiący w najgorętszej obecnie debiutantce Olivii Rodrigo. Starszy stażem wokalista wyraził zachwyt twórczością nastolatki i porównał ją do Avril Lavigne.

- Kocham Olivię Rodrigo. Nie wiem czy spodoba jej się to porównanie, ale przez lata powtarzałem, że świat potrzebuje nowej Avril Lavigne. Dziewczyny, która rządzi, pisze piosenki… Ma dopiero 17 lat, jest niesamowita - powiedział.

I choć takie porównanie można by odczytywać jako komplement, to fani Olivii i Avril są nim oburzeni. Dlaczego?

Ed Sheeran zaliczył wpadkę

Po słowach Eda Sheerana w sieci rozpętała się mini burza. Fani Avril poczuli się dotknięci faktem, że wokalista nazwał 17-letnią piosenkarkę nową Lavigne, podczas gdy ta oryginalna cały czas żyje i tworzy. Kanadyjska piosenkarka pracuje bowiem nad swoim kolejnym album studyjnym, który według plotek ma się pojawić na rynku jeszcze w tym roku. Wielbiciele Olivii Rodrigo odebrali słowa Eda jako umniejszenie wokalistce. 

- Nie jest nową Avril. Jest pierwszą Olivią Rodrigo - piszą.

No cóż, Ed chyba musi uważać na słowa.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze